AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Coral Touring 11'6''x31''x6'' RASPBERRY

13 000 Kč

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA vhodný na delší výlety v krásným dámských barvách.

Barva: Růžová / Bílá / Bílá

350cm Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Paddleboard AQUA MARINA Coral Touring 11'6''x31''x6''

Jste připraveni na vaše další dobrodružství? Objevovat nová zákoutí a prožívat přírodu naplno vám umožní nové paddleboardy ze série TOURING! Jsou vytvořeny tak, aby vám pomohli přidat k vašemu výletu další extra míli. Coral Touring ve skvělém novém designu je tu pro vaše dlouhé výlety!

**Coral Touring má unikátní tvar **s širokým stabilním středem a protáhlou špičkou, která skvěle rozráží vodu a pomáhá při jízdě držet přímí směr. Lehce zvednutá špička se hodí pro jízdu na klidné vodě, na řece i v menších vlnách na moři. Pro ještě lepší skluz má Coral speciální odtokovou hranu, která umožňuje hladší proudění vody a zamezuje vytváření turbulencí za zádí paddleboardu, které zpomalují jízdu. 

Na palubě paddleboardu nalezneme nový systém uchycení nákladu. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční. Frézovaný neklouzavý pad s DIAMOND vzorem, který má uzavřenou strukturu, aby nepřijímal nečistoty. V zadní části padu je zvýšená hrana Kick-pad pro oporu zadní nohy při otočkách.

Příslušenství nové řady TOURING také prošlo upgradem, výsledkem je 3-dílné LAMINÁTOVÉ pádlo s odolným nylonovým listem v barvě paddleboardu.. Nový systém rychlého zajištění ploutvičky bez nutnosti použití nářadí - ** Swift Attach Fin System (SAFS™). ** Eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a **nová ruční pumpa Liquid AIR V2 **s větším objemem a červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Pro snadnější přenášení nafouklého plováku můžete využít ramenní popruh, který lze k paddleboardu připnout k D-ringům umístěných na kraji padu. D-ringy na palubě paddleboardu lze využít i pro připojení kajakové sedačky, která ale není součástí balení.

Rozměry:

- Délka: 11’6 / 350cm
- Šířka: 31 / 79cm
- Výška: 6" / 15cm

Hodnocení zákazníků