AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Coral 10'2''x31''x4.75'' NIGHT FADE

11 500 Kč

Dámský nafukovací paddleboard AQUA MARINA v novém designu, s lepší technologii a laminátovým pádlem v setu.

Barva: Půlnoční fialová / TMAVĚ FIALOVÁ / Bílá

310 cm
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard AQUA MARINA Coral 10'2''x31''x4.75''

Kompletně přepracovaný velký nafukovací paddleboard CORAL z řady ALL-AROUND ADVANCED nabízí větší tuhost plováku a prémiové příslušenství. Díky svým rozměrům a barvám je CORAL ideální univerzální paddleboard pro ženy. Tlouštka 12 cm dělá paddleboard lehčí a pro ženy na vodě ovladatelnější. Příslušenství je dodáváno ve stejném barevném odstínu jako plovák. Pádlo, flosna, batoh i ramenní popruh mají PERFECT MATCH!

Novinkou celé řady ALL-AROUND ADVANCED je přepracovaný tvar paddleboardu a vylepšená technologie. Model ** CORAL** je vyroben technologií **DOUBLE STRINGER TECHNOLOGY, **je vyztužen dvěma podélnými pásy PVC, které zajišťují větší pevnost a tím i lepší responzivitu paddleboardu. Oproti řadě ALL-AROUND má trochu štíhlejší tvar, který paddleboardu umožňuje rychlejší jízdu. Stabilita paddleboardu je stále velmi dobrá a tak je i tento paddleboard vhodný nejen pro pokročilejší jezdce, ale i pro úplné začátečníky.

Na palubě paddleboardu se nachází frézovaný neklouzavý pad s DIAMOND vzorem, který má uzavřenou strukturu, aby nepřijímal nečistoty. V zadní části padu je zvýšená hrana Kick-pad pro oporu zadní nohy při otočkách. Na palubě naleznete středové madlo a D-ringy pro uchycení kajakové sedačky. Novinkou je také systém uchycení osobních věcí na přídi. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční.

Příslušenství nové řady ALL-AROUND ADVANCED také prošlo upgradem, výsledkem je 3-dílné LAMINÁTOVÉ pádlo s odolným nylonovým listem. Nový systém rychlého zajištění ploutvičky bez nutnosti použití nářadí - ** Swift Attach Fin System (SAFS™). ** Eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a **nová ruční pumpa Liquid AIR V2 **s větším objemem a červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Rozměry :

- Délka: 310 cm
- Šířka: 78 cm
- Tloušťka: 12 cm

Hodnocení zákazníků