AQUA MARINA

Nafukovací paddleboard AQUA MARINA Beast 10'6''x32''x6'' AQUA SPLASH

11 500 Kč

Nejprodávanější nafukovací paddleboard z řady ALL-AROUND ADVANCED s extra vyztužením a laminátovým pádlem.

Barva: Modrá / Šedá

320 CM Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Snowboardel

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

paddleboard AQUA MARINA Beast 10'6''x32''x6''

Kompletně přepracovaný velký nafukovací paddleboard BEAST z řady ALL-AROUND ADVANCED nabízí větší tuhost plováku a prémiové příslušenství. Díky svým rozměrům je BEAST velmi univerzální a vhodný pro široké spektrum jezdců od začátečníků po pokročilé. BEAST je velmi dobře ovladatelný a poskytuje velkou stabilitu.

Novinkou celé řady ALL-AROUND ADVANCED je přepracovaný tvar paddleboardu a vylepšená technologie. Model** BEAST **je vyroben technologií **DOUBLE STRINGER TECHNOLOGY, **je vyztužen dvěma podélnými pásy PVC, které zajišťují větší pevnost a tím i lepší responzivitu paddleboardu. Oproti řadě ALL-AROUND má trochu štíhlejší tvar, který paddleboardu umožňuje rychlejší jízdu. Stabilita paddleboardu je stále velmi dobrá a tak je i tento paddleboard vhodný nejen pro pokročilejší jezdce, ale i pro úplné začátečníky.

Na palubě paddleboardu se nachází frézovaný neklouzavý pad s DIAMOND vzorem, který má uzavřenou strukturu, aby nepřijímal nečistoty. V zadní části padu je zvýšená hrana Kick-pad pro oporu zadní nohy při otočkách. Na palubě naleznete středové madlo a D-ringy pro uchycení kajakové sedačky. Novinkou je také systém uchycení osobních věcí na přídi. Je vytvořen s plochých gumiček RED STRAP™ poskládaných v novém tvaru na větší ploše, což nejen skvěle vypadá, ale je také zároveň velmi funkční.

Příslušenství nové řady ALL-AROUND ADVANCED také prošlo upgradem, výsledkem je 3-dílné LAMINÁTOVÉ pádlo s odolným nylonovým listem. Nový systém rychlého zajištění ploutvičky bez nutnosti použití nářadí - ** Swift Attach Fin System (SAFS™). ** Eco-friendly CIRCUPACK™  transportní bag a **nová ruční pumpa Liquid AIR V2 **s větším objemem a červeným eloxovaným hliníkovým pístem.

Rozměry :

- Délka: 320 cm
- Šířka: 81 cm
- Tloušťka: 15 cm

Hodnocení zákazníků