Monofilamentový tenisový výplet TA100 1,25 mm 12 m bílý

129 Kč
10,75 Kč/M

Výplet pro zkušené hráče, kterým výplet praskne po odehrání méně než 10 hodin. Výplet je odolný a poskytuje pohodlí při hře.

Velmi odolný monofilamentový 1,25mm výplet Artengo TA 100 zaručuje pohodlí a cit v ruce.

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá
Velikost: průvodce velikostí
WHITE
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Materiál z kopolyesteru výrazně zlepšuje životnost výpletu.

Technické údery

Díky struně o síle 1,25 mm dochází k silnějším rotacím.

Razance

Výplet ze speciálního materiálu poskytuje vynikající razanci.

Odolné napětí výpletu

Dobrá výdrž výpletu a udržení napětí až 3 měsíce používání.

Technické informace

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Lano 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Pokyny pro uživatele

Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

TESTY

Výrobek byl testován dvěma severofrancouzskými tenisovými kluby. Je přirovnávám k nejkvalitnějšímu výrobku za skvělou cenu na trhu.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi