KOROK

Míček na pozemní hokej FH500 hladký 20 ks

2 299 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8733652

Míček na tréninky a zápasy v pozemním hokeji na písčitém povrchu.

Míček pro začátečníky a na tréninky v hale i v písku.

Barva: Bílá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +229 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  KONTAKT S MÍČEM

  Dutý míček z PVC. Soft.

  Rychlost

  Hladký povrch zajišťuje přesnou trajektorii v písčitém terénu.

  Technické informace

  Detailní popis výrobku

  Míček z tvarovaného PVC. Dutý. S hladkým povrchem.

  Hmotnost a průměr

  Hmotnost: 160 g. Průměr: 74,8 mm.

  Schváleno našimi sportovci

  Laura Nunninková, reprezentantka Nizozemska, mistryně Evropy z roku 2017, 2019 a 2021, mistryně světa z roku 2022, stříbrná medailistka z OH v Riu, olympijská vítězka z roku 2020 a hráčka HC Den Bosch (Nizozemsko), Jill Boon, bývalá kapitánka a reprezentantka se 302 starty za belgický národní tým, účastnice olympiády (Londýn 2012), hráčka Royal Racing Club v Bruselu (Belgie); Berta Bonastreová (reprezentantka Španělska a bronzová medailistka z mistrovství Evropy 2018 a 2019,

  Schváleno našimi sportovci (pokračování)

  kapitán týmu Oranje-Rood (Nizozemsko), Terrance Pieters, reprezentant Nizozemska a hráč klubu Kampong (Nizozemsko), Victor Charlet, kapitán reprezentace Francie, hráč klubu Waterloo Ducks (Belgie), mistr světa z roku 2018, 2023 a Mattéo Desgouillons, reprezentant Francie, hráč klubu La Gantoise (Belgie).

  Hmotnost a průměr dle normy FIH

  Dle norem federace FIH by se měl průměr míčku pohybovat od 71,3 do 74,8 mm a hmotnost od 156 g do 163 g. V prodeji jsou míčky mini, mají stejnou velikost, ale jsou lehčí, jsou ideální pro děti, dále pak menší a lehčí míčky street, které jsou skvělé na hru na zahradě, na ulici apod.

  Jak vypadá míček na pozemní hokej?

  Míček na pozemní hokej je vyroben z plného nebo dutého plastu. Míčky pro profesionální hráče jsou vyplněny korkem nebo pryží. V záležitosti na výplni jádra míčku se liší jeho tuhost i odskok. Míčky jsou buď hladké, nebo se vzorkem.

  Jaký míček zvolit?

  Hladké míčky jsou vhodné na písčitý povrch. Míčky se vzorkem pak poskytují jedinečnou přilnavost na mokrém povrchu a snazší ovládání holí.

  Míček na trénink, či zápas?

  Na rozdíl od tréninkových míčků jsou míčky na zápasy snáze ovladatelné, mají lepší trajektorii a vyšší rychlost.

  Vývoj

  Výrobek byl vyvinut ve spolupráci s vývojovým týmem složeným z hráčů pozemního hokeje (produktoví manažeři, designéři, inženýři, modeláři, stylisté, laboratorní technici, technici testování prototypů, s Jill Boonovou, Bertou Bonastreovou, Laurou Nunninkovou, Manuelou Urrozovou, Thomasem Brielsem, Terrancem Pietersem Victorem Wegnezem, Mattéem Desgouillonsem a Victorem Charletem).

  Informace

  Uvedené informace pocházejí od výrobce nebo byly zjištěny naším vývojovým týmem na základě vzorků poskytnutých výrobcem.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní část 100% Polyvinylchlorid

  TESTY

  Míčky procházejí laboratorními testy i testováním v reálných podmínkách zápasu.

  Schváleno

  Jill Boonová (Belgie), Lucie Breynová (Belgie), Tiphaine Duquesnová (Belgie), Judith Vandermeirenová (Belgie), Berta Bonastreová (Španělsko), Manuela Urrozová (Chille), Laura Nunninková (Nizozemí), Esme Burgeová (Anglie), Thomas Briels (Belgie), Victor Wegnez (Belgie), Jacob Draper (Wales) Terrance Pieters (Nizozemí), Mattéo Desgouillons (Francie) a Victor Charlet (Francie).

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi