KOROK

Míček na pozemní hokej FH100 hladký modro-korálový

149 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8669969

Míček je určený pro děti na začátky s pozemním hokejem.

Míček pro začátečníky na tréninky v písčitém terénu.

Barva: Bílá / Modrá / Růžová

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +14 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  KONTAKT S MÍČEM

  Dutý míček z PVC. Soft.

  Rychlost

  Hladký povrch zajišťuje přesnou trajektorii v písčitém terénu.

  Technické informace

  Detailní popis výrobku

  Míček z tvarovaného PVC. Dutý. S hladkým povrchem.

  Hmotnost a průměr

  Hmotnost: 155 g. Průměr: 74,8 mm.

  Schváleno našimi sportovci

  Laurou Nunninkovou [hráčkou nizozemského národního týmu, mistryní Evropy v roce 2017, 2019 a 2021, mistryní světa v roce 2022, olympijskou vicemistryní z Ria, olympijskou vítězkou z roku 2020 a hráčkou HC Den Bosch (Nizozemsko)], Jill Boonovou [bývalou kapitánkou belgického národního týmu s více než 302 zápasy, olympijskou reprezentantkou (Londýn 2012), hráčkou Royal Racing Club de Bruxelles (Belgie)]; Bertou Bonastreovou (hráčkou národního španělského týmu a bronzovou medailistkou z mistrovství Evropy 2018 a 2019,

  Schváleno našimi sportovci (pokračování)

  a kapitánem nizozemského týmu Oranje-Rood, Terrancem Pietersem, hráčem národního nizozemského týmu a nizozemského týmu Kampong, Victorem Charletem, kapitánem francouzského týmu, hráčem belgického týmu Waterloo Ducks, účastníkem mistrovství světa 2018, 2023 a Mattéem Desgouillonsem, hráčem francouzského národního týmu, hráčem belgického týmu La Gantoise, účastníkem mistrovství světa 2023.

  Hmotnost a průměr dle normy FIH

  Dle norem federace FIH by se měl průměr míčku pohybovat od 71,3 mm do 74,8 mm a hmotnost od 156 g do 163 g. V prodeji jsou míčky mini, mají stejnou velikost, ale jsou lehčí, jsou ideální pro děti, dále pak menší a lehčí míčky street, které jsou skvělé na hru na zahradě, na ulici apod.

  Jak vypadá míček na pozemní hokej?

  Míček na pozemní hokej je vyroben z plného nebo dutého plastu. Míčky pro profesionální hráče jsou vyplněny korkem nebo pryží. V záležitosti na výplni jádra míčku se liší jeho tuhost i odskok. Míčky jsou buď hladké, nebo se vzorkem.

  Jaký míček zvolit?

  Hladké míčky jsou vhodné na písčitý povrch. Míčky se vzorkem pak poskytují jedinečnou přilnavost na mokrém povrchu a snazší ovládání holí.

  Míček na trénink, či zápas?

  Na rozdíl od tréninkových míčků jsou míčky na zápasy snáze ovladatelné, mají lepší trajektorii a vyšší rychlost.

  Vývoj

  Hůl byla vyvinuta ve spolupráci s vývojovým týmem složeným z hráčů pozemního hokeje (produktoví manažeři, designéři, inženýři, modeláři, stylisté, laboratorní technici, technici testování prototypů, s Jill Boonovou, Bertou Bonastreovou, Laurou Nunninkovou, Manuelou Urrozovou, Thomasem Brielsem, Terrancem Pietersem Victorem Wegnezem, Mattéem Desgouillonsem a Victorem Charletem).

  Informace

  Uvedené informace pocházejí od výrobce nebo byly zjištěny naším vývojovým týmem na základě vzorků poskytnutých výrobcem.

  Velikost

  No Size.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Míč 100% Polyvinylchlorid

  TESTY

  Míčky procházejí laboratorními testy i testováním v reálných podmínkách zápasu.

  Schváleno

  Jill Boonová (Belgie), Lucie Breyneová (Belgie), Tiphaine Duquesneová (Belgie), Judith Vandermeirenová (Belgie), Berta Bonastreová (Španělsko), Manuela Urrozová (Chille), Laura Nunninková (Nizozemí), Esme Burgeová (Anglie), Thomas Briels (Belgie), Victor Wegnez (Belgie), Jacob Draper (Wales) Terrance Pieters (Nizozemí), Mattéo Desgouillons (Francie) a Victor Charlet (Francie).

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi