Měkká filtrační láhev MT 500 1 l

599 Kč
8575761

Filtrační láhev na vodu z měkkého a skladného materiálu. Měkká láhev. Uzávěr s rychlým otevíráním. 1 l.

Láhev s filtrem, který dokáže povrchovou vodu zbavit bakterií a parazitických prvoků. Přefiltrovaná voda je tak pitná. Snadné a rychlé otevření jednou rukou. Odolná láhev z měkkého silikonu. 180 g.

Otázky a odpovědi
Barva: Měsíční šedá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

FILTRACE

Filtruje 99,9999 % bakterií (E. coli, apod.) a 99,9 % prvoků.

VÝDRŽ

Přefiltruje až 1 000 l vody, při dosažení limitu se filtr ucpe.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Otevírá se rychle jednou rukou. Snadné zavírání. Pítko chrání špunt.

ODOLNOST

Ze silikonu: lehký, velmi odolný a skladný materiál. Žádná pachuť.

SNADNÉ POUŽITÍ

Široké hrdlo pro snadné plnění. Poutko na přenos. Vyjímatelný filtr.

Zachování teploty

Výrobek není izotermický.

KOMPATIBILITA

Náhradní filtry Trek 500 mají kód: 8553332

Technické informace

První použití

Láhev s vyjímatelným filtrem. Láhev lze používat i bez filtru.
Před první použitím všechny části (láhev, špunt, filtr) důkladně propláchněte pitnou vodou (alespoň 1 minutu, opakujte třikrát). Během prvního použití nebo pokaždé, když je filtr suchý, láhev naplňte vodou, zašroubujte víčko a nechte chvíli odstát, aby se filtr namočil. Následně 5krát rychle nasajte vodu přes filtr.

Rady k používání

Nečistoty a prach z láhve (a filtru) odstraníte opláchnutím. Naplňte sladkou vodou z nejlepšího zdroje vody v okolí (nenabírejte stojaté vody nebo znečištěnou vodu). Dbejte na to, abyste vodou nepotřísnili pítko a špunt. Čím čistší bude voda (čím méně znečistěná), tím déle vydrží čerstvá. Upozornění: nepijte vodu, která stéká po láhvi, když pijete. Před pitím se ujistěte, že je láhev hermeticky uzavřená.

Pokyny k použití (pokračování)

Vložte pítko do úst a tělo láhve mírně stlačte. Mírou stlačení regulujete množství i tlak vody, která vám půjde do úst.
Po uvedeném datu spotřeby láhev vodu již nefiltruje. Pokud nelze vodu nasát, je nutné vyměnit filtr. Filtr po každém použití dobře vysušte.

Filtrační systém

Zvolili jsme mikrofiltraci s membránou, která eliminuje 99,9999 % bakterií (např.: escherichia coli, vibrio cholerae atd.) a 99,9 % zárodků parazitických prvoků (např. cryptosporidium parvum, giardia lamblia), kteří způsobují onemocnění z vody. Výrazně tak snižuje riziko nákazy chorobami jako je průjem, úplavice, giardióza.

Rady k údržbě

Po každém použití odšroubujte uzávěr a láhev, uzávěr i filtr propláchněte a nechte dokonale uschnout. Před vložením do myčky vždy vyjměte filtr. Filtr nesmí přijít do myčky na nádobí. Nesnažte se čistit vlákna v plastové kazetě. Pokud máte pochybnosti o účinnosti filtru, vyměňte jej. Pokud do láhve fouknete a vzduch projde filtrem, je vadný a je potřeba jej vyměnit.

Varování

Pitím neošetřené vody nebo nesprávným používáním můžete sami sebe vystavit nákaze škodlivými mikroorganismy a zvýšit riziko výskytu střevních potíží. Řiďte se proto bezpečnostními pokyny a návodem a informujte se o bezpečnosti vody v oblastech, kde se pohybujete. Nikdy nefiltrujte mořskou vodu a vodu s obsahem chemikálií. Filtr nedokáže odstranit viry. Chraňte láhev před pády.

Hmotnost a rozměry

Objem: 1 l.
Rozměry: Ø 8,5 × 27 cm. Celková hmotnost: 180 g. Hmotnost láhve: 140 g. Hmotnost filtru: 40 g.Rozměry filtru: Ø 6,5 × 8 cm. Dostupné objemy: 0,6 l a 1 l. Prodává se s filtrem i bez filtru. Filtr je možné zakoupit zvlášť.

Materiál a předpisy

Naše výrobky a materiály jsou v souladu s platnými normami pro kontakt s potravinami. V souladu s platnou právní úpravou neobsahují bisfenol A.

Záruka

Záruka 10 let. Filtr je potřeba měnit i v závislosti na míře využití a na kvalitě vody.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 86% SILIKON, 11% POLYESTER, 3% POLYPROPYLEN Slámka 72.97% AKRYLONITRIL BUTADIEN STYREN, 18.92% POLYURETAN, 8.11% POLYSTYREN Víko 46.43% POLYPROPYLEN, 39.29% POLYESTER, 7.14% AKRYLONITRIL BUTADIEN STYREN, 3.57% , 3.57% Silikon

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uskladněním umyjte a nechte oschnout. Skladujte na suchém a čistém místě.

Pokyny pro uživatele

Neničí viry. Nepoužívejte na znečištěnou vodu.

TESTY

Mikrobiologický účinek a životnost láhve byly stanoveny v rámi standardizovaných laboratorních testů.

Schváleno

Tato měkká láhev byla testována a schválen v terénu za skutečných podmínek použití. Po dobu 5 týdnů jej testovalo několik osob. Skupina absolvovala dvoutýdenní trek na Kanárských ostrovech, na který navázal třítýdenní trek na trase GR10 v Pyrenejích.Jiná skupina tento výrobek testovala na čtyřtýdenním treku po Skotsku.

Pokyny k údržbě

Před prvním použitím umyjte/vyperte.

Obrázky

Měkká filtrační láhev MT 500 1 l
Měkká filtrační láhev MT 500 1 l

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi