Lyžařské vázání na freeride a skialpinismus S/LAB SHIFT 10

9 999 Kč

Vázání určené na freeride a freeskialpinismus. S/LAB SHIFT MNC je ideální na moderní široké lyže, vhodné jak na stoupání tak sjezdy.

Revoluční vázání kombinující účinnou stoupací technologii skialpinistických vázání s inserty (Low Tech) a výkonnost klasického freeridového vázání.

Velikost:

průvodce velikostí
100mm
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

NÍZKÁ HMOTNOST

Lehké vázání, které lyže příliš nezatíží.

STABILITA

Dlouhé pacičky špičky vázání dokonale obepnou botu a zaručí lepší stabilitu.

KOMPATIBILITA

Všechny normy pro sjezdové lyžování i skialpinismus.

VÝKON

Špička vázání s chytrým řešením uchycení boty umožňuje vynikající přenos sil.

Technické informace

Popis

S/LAB SHIFT otevírá cestu zcela nové generaci freeridového vázání. Kombinuje účinnou stoupací technologii skialpinistických vázání s inserty (Low Tech) a výkonnost klasického freeridového vázání. Pokud patříte k těm lyžařům, kteří v horách rádi posouvají své vlastni hranice, zkuste vázání SHIFT, první opravdové vázání bez kompromisů.

Hmotnost (v g/vázání)

880 g jedno vázání. 1760 g celý pár. Pokud se namontuje na lyže Patrol, ušetříte celkem 436 g váhy, neboť Warden MNC je o 203 g lehčí než vázání Tyrolia Attack² 11 AT DEMO. Pokud se namontuje na lyže Slash, ušetříte celkem 686 g váhy, neboť Warden MNC je o 313 g lehčí než vázání Look NX 12 Konnect. Pokud se namontuje na lyže Slash, ušetříte celkem 876 g váhy, neboť Warden MNC je o 423 g lehčí než vázání Look SPX 12 Konnect.

Rozsah DIN

4-10

Možnost nastavení (mm)

Zadní část lze posunout o 30 mm.

Výška

30 mm. Vázání je na lyži nižší než nastavitelné vázání pro testovací lyže nebo lyže z půjčoven, díky tomu se lyže snadněji ovládají a jsou tolerantnější.

Kompatibilita

Certifikovaná jako univerzální pro všechny normy lyžařských bot. Tato certifikace zaručuje stejný výkon a stejnou bezpečnost bez ohledu na to, jakému standardu odpovídá použitá bota. Díky nastavitelné špičce vázání je hybridní vázání S/LAB SHIFT kompatibilní se všemi normami dostupnými na trhu (certifikace MNC). Vázání testovalo TÜV, tedy německé Technické kontrolní sdružení, které poskytuje certifikační služby pro různé standardy.

Režim skialpinismus

Vázání SHIFT má špičko kompatibilní s inserty a patka je otočná, což usnadňuje stoupání. Praktická páčka pro snadný přechod z režimu sjezdu na režim skialpinismu. Pozici paty vázání lze měnit jednoduše pomocí hole. Možnost připevnění stoupacích želez (100 nebo 120 mm, není součást balení). Dvě výšky: 2 a 10°

Bezpečnost

Vynikající flexibilita v uchycení špičky boty. Udrží botu i při silném nárazu a snižuje riziko nechtěného vypnutí vázání.

Režim sjezdu

Díky naddimenzovaným pacičkám špičky vázání a elasticitě (47 mm) nabízí Shift maximální tlumení nárazů a efektivnější přenos sil.

Nízká hmotnost

S/LAB SHIFT MNC 13 je vyrobeného z nového materiálu ze směsi polyamidu (s příměsí karbonu), hliníku a oceli. Je lehké a zároveň odolné a jeden pár váží pouhých 1,7 kg.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání