WEDZE

Lyžařské a snowboardové brýle G 900 S3 černé

999 Kč
Kód : 8589803

Lyžařské brýle se sférickým zorníkem a maximálním zorným polem a protizamlžovací úpravou Optimal pro dobrou viditelnost za slunečného počasí. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Tmavý sférický zorník brýlí G 900 je vhodný do slunečného počasí.

Barva: Černá

 • S undefined
 • L undefined

Získejte +99 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PŘED SLUNCEM

  100% ochrana před UV, hnědý zorník vhodný do jasného a mírně zataženého počasí. S3

  OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

  Protizamlžovací úprava Optimal, dvojitý zorník a odvětrávání v obrubě.

  ZORNÉ POLE

  Sférický zorník. Zorné pole Optimal.

  POHODLÍ

  Ergonomická pěna dvojí hustoty a pohodlná textilie.

  DRŽENÍ NA OBLIČEJI

  40 mm široký pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

  KOMPATIBILITA

  Pod model velikosti L se vejdou dioptrické brýle široké max. 145 mm.

  Technické informace

  UV ochrana

  UV záření je pro oči nebezpečné, a proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN 174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

  Zorník S3 SUN

  Zorníky kategorie S3 SUN jsou tmavé a dobře chrání před intenzivním slunečním zářením při jasném počasí. Zvolili jsme hnědý odstín, skrz který je dobře vidět i pokud zrovna projíždíte stínem nebo když lyžujete až do večera, kdy už je sluneční záření slabší. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

  Protizamlžovací systém Optimal

  Technologie OPTIMAL spočívá ve dvojitém zorníku, na jehož vnitřní stranu je aplikována speciální úprava, a odvětrávání zabudovaném v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou. Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

  Odvětraný dvojitý zorník

  Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je ošetřen úpravou proti zamlžování a vybaven odvětrávacími otvory podporujícími proudění vzduchu.

  Sférický zorník

  Díky sférickému tvaru zorníku nedochází ke zkreslení. Vnější zorník je vyroben ze vstřikovaného polykarbonátu vysoce odolného vůči nárazu. Vnitřní zorník je z acetátu.

  Zorné pole Optimal

  Existuje vertikální a horizontální zorné pole. Model G 900 má zorné pole OPTIMAL, nabízí nejlepší zorné pole.

  Kompatibilita s přilbami

  Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

  Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

  Tyto lyžařské brýle vel. L umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

  Pásek

  40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. 3 protiskluzové silikonové proužky.

  Obal

  Pokud brýle nepoužíváte, uchovávejte je v pouzdru z mikrovlákna Wedze, které je ochrání před poškrábáním. Obal slouží rovněž k čištění zorníku, je vyroben ze šetrného materiálu, který brýle nepoškrábe.

  Barevná „zrcadlová“ skla

  Barevná vrstva na vnější straně zorníku (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

  CE – normy EN -174 a ANSI

  Evropská CE norma EN -174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard. Norma ANSI je americká norma, má vyšší nároky na odolnost vůči nárazům než příslušná evropská norma. Tyto brýle splňují obě výše zmíněné normy.

  Jak zabránit zamlžování brýlí

  Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se vlhkost odpařila a vy jste měli na druhý den zcela suché vybavení.

  2 velikosti

  Velikost lyžařských brýlí vybírejte dle obvodu hlavy. Velikost vybírejte podle obvodu hlavy. Pod 55 cm = velikost S. Od 56 cm = velikost L.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Rám 100% Termoplastický polyuretan Elastický pás 36% Syntetický kaučuk , 33% Polyamid , 31% Polyester Obrazovka 60% Polykarbonát , 40% Celulóza Pěna 100% Polyuretan

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Po použití uložte do pouzdra Wedze.

  TESTY

  Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

  Obrázky

  Lyžařské a snowboardové brýle G 900 S3 černé
  Lyžařské a snowboardové brýle G 900 S3 černé
  Lyžařské a snowboardové brýle G 900 S3 černé

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi