Lovecký dalekohled nepropustný 900 8×56 khaki

5 999 Kč

8644852

Dalekohled k intenzivnímu / náročnému pozorování divoké zvěře od úsvitu do úplného setmění a v noci.

Sháníte vynikající dalekohled s vysokou světelností k nočnímu pozorování zvěře? Robustní, vodotěsný, jednoduché použití, nezbytný při lovu vodního ptactva.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KVALITA OBRAZU

Zvěř lokalizujete v dálce se všemi detaily i za úplného setmění.

VODĚODOLNOST

Deště se neobávejte, je nepropustný, zapečetěný a testovaný při ponoření.

HMOTNOST

ABS rám 1 165 g zesílený skelným vláknem zvyšuje pevnost.

ODOLNOST

Odolá pádu z 1 m na nezpevněný povrch. Skla odolná proti poškrábání.

ZORNÉ POLE

Široká oblast pozorování na vzdálenost od 102 m do 1 000 m.

Zvětšení

Osminásobné přiblížení pozorovaných předmětů.

SNADNÝ PŘENOS

Včetně pevného ochranného pouzdra a pohodlné šňůrky kolem krku.

Technické informace

Popis výrobku

Rozměry: 175 × 145 × 60 mm.
Výstupní pupila: 7 mm.
Koeficient svítivosti: 49.
Koeficient stmívání: 21,16.
Zorné pole: vzdálenost od 102 do 1 000 m.
Nejbližší pozorovatelný bod: 2 m. Vodotěsný, nezamlžuje se: plněný dusíkem. Povrchová úprava čočky: FBMC (Full Broadband Multi coated).
Hranol: BaK4 dielektrický. Plastový rám ABS zesílený skelným vláknem.

Kvalita obrazu 1

Část světelné intenzity se při průchodu dalekohledem vytrácí. Každé sklo část světla pohlcuje v míře několika procent. S 12 optickými prvky je už množství pohlceného světla poměrně značné. Proto je nutné každý z prvků speciálně upravit a snížit tak pohlcené množství světla. Každá úprava však něco stojí. Navíc čím je účinnější, tím je také nákladnější. Naše koncepce je proto chytrým mixem mezi efektivitou a cenou.

Kvalita obrazu 2

Dalekohled s hranolem BaK4 s dielektrickou vrstvou a čočkou s povrchovou úpravou FBMC: Full Broadband multi-coated, všechny plochy jsou rovnovážně upravené, takže světelná propustnost je velká a obraz kontrastní.

Tyto 2 prvky poskytují 83% světelnou propustnost a vynikající kontrast, což má za následek přirozené barvy za dne a vynikající světelnost za soumraku.Hranol rozlišuje detaily s vysokou účinností.

Těsnost

Vodotěsný dalekohled plněný dusíkem, který se zevnitř nezamlžuje. Při ponoření do hloubky 1 metru vody odolá 15 minut.

Světelnost a použití

K intenzivnímu nočnímu pozorování a lovu je dalekohled 900 8×56 určený pro náročné a kvalitní pozorování v jakýchkoliv podmínkách.
Vysoce kvalitní obraz, 56mm objektiv s vyšší světelností, takže rozliší zvěř i v noci, což je okamžik, při kterém je řada živočišných druhů zvláště aktivních a tudíž s kvalitním přístrojem dobře viditelných.

Výstupní pupila

Lidská zornice se během dne zmenšuje a zvětšuje od 2 do 3 mm, za soumraku od 4 do 5 mm a ve tmě od 6 do 7 mm. Proto je důležité zvolit dalekohled s výstupní pupilou, která pokryje celou lidskou zornici, protože jedině tak využijete světelnost podle potřeby. Výstupní pupila dalekohledu 8×56 je 7 mm, takže je velmi dobře přizpůsobená tmě.

Nastavení

Vysouvací průzory se přizpůsobí dioptriím.
Když nenosíte brýle, vyšroubujte průzory otáčením na maximum. Pokud nosíte brýle, noste průzory zašroubované proti tělu dalekohledu.Pro zřetelné a jasné vidění pozorovaného předmětu nebo zvířete použijte centrální vroubkované kolečko, otáčejte jím doprava nebo doleva, dokud nedosáhnete ostrého obrazu.

Nastavení odchylky vidění mezi oběma očima

Korekce vzdálenosti mezi oběma očima:
zavřete pravé oko a pomocí centrálního kolečka zaostřete na předmět vzdálený přibližně padesát metrů. Když je předmět ostrý, zavřete druhé oko a zaostřete tentokrát kolečkem, které je umístěno blíž pravému průzoru. Rozdíl vzdáleností očí je nyní srovnaný. Při dalším použití již nebude nutné odchylku vidění upravovat.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Konstrukce 40% Minerální sklo , 36% Akrylonitril butadien styren , 12% Polyvinylchlorid , 10% Hliník , 2% Měď Obal 85% Pěna EVA, 15% Polyester Vnější část 100% Polyvinylchlorid Popruh 50% Styren-butadienový latex , 18% Polypropylen , 16% Polyester , 16% Polyoxymethylen

Obrázky

Lovecký dalekohled nepropustný 900 8×56 khaki
Lovecký dalekohled nepropustný 900 8×56 khaki
Lovecký dalekohled nepropustný 900 8×56 khaki

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi