Křídy na tágo 4 ks

149 Kč
37,25 Kč/ks
8389061

Sada 4 kříd pro namazání tága a zlepšení přesnosti při hraní kulečníku.

Ikonický doplněk, nezbytný pro každého hráče! Křída zvyšuje tření mezi tágem a koulí a tím dodává šťouchům větší přesnost.

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

PŘESNOST

Lepší přesnost díky většímu tření mezi tágem a koulí.

Technické informace

Proč je mazání tága křídou důležité?

Křída je skutečně nezbytným doplňkem každého hráče kulečníku. Z jednoduchého důvodu: křída nanesená na kůži (špička tága, která šťouchá do koulí) zlepšuje její přilnavost.
To znamená, že přispívá k přesnějším šťouchům a umožňuje dodat faleš bílé kouli a vyhnout se nepodařeným šťouchům (kdy špička tága sklouzne po kouli a nedojde k jejímu odstrčení).

Tip profesionálů

Většina lidí křídu energicky tře o špičku tága. Tímto způsobem však moc křídy na tágu nezůstane. Lepší je špičku tága jemně křídou potírat a kontrolovat, že ulpěla na celé její ploše.

Hodí se vědět: křída působí i na koule.

Při každém šťouchu ulpí na kouli nepatrné množství pryskřice. Proto je třeba časem koule vyleštit (buď ve speciálním stroji, který mívají v kulečníkových hernách, anebo speciálním přípravkem).
Praktický tip: když křídu pokládáte na kulečníkový stůl, myslete na to, aby strana s křídou směřovala vzhůru. Vyhnete se tak zašpinění stolu. Existují také magnetická pouzdra na křídu, které vám umožňují mít ji v průběhu celé hry neustále po ruce.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 50% Křemík , 50% Hliník

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi