ROCKRIDER

Hydrovak na horské kolo 2 l průhledný

349 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8575862

2l hydrovak na snadné doplňování tekutin při delších vyjížďkách na horském kole (až 3 h).

Zasuňte jej do batohu a můžete vyrazit! Široký otvor usnadňuje plnění a čištění. Náustek v úhlu 45° se snadno vkládá do úst.

Barva: Světle modrá

2 LITRY
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +34 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OBJEM

  Objem 2 l umožňuje hydrataci až na 3h vyjížďkách.

  Snadná údržba

  Snadné plnění a čištění díky velkému otvoru na podélné zapínání.

  PODPORA HYDRATACE

  Díky uzavíratelnému náustku hadička nekape.

  POHODLÍ V ÚSTECH

  Pohodlné pití díky dobře přístupnému silikonovému náustku.

  ODOLNOST VŮČI PRODĚRAVĚNÍ

  Nový hydrovak, pružnější a odolnější. Testován v laboratoři.

  Technické informace

  Kompatibilita

  Tento 2l hydrovak je kompatibilní s batohy: Batoh na horské kolo EXPL 7 L (kód: 8644841, 8644842, 8644843, 8644844, 8644845),
  Batoh na horské kolo ST 900 (kód: 8300158),
  Batoh XC LIGHT (kód: 8528735)

  Praktický hydrovak

  Hydrovak o objemu 2 l pojme množství tekutin dostatečné zhruba na 3h vyjížďky. Díky širokému otvoru se dobře a rychle plní. Při zavírání musíte slyšet přezku zaklapnout, jen tak je zajištěna nepropustnost hydrovaku.

  Nastavitelný náustek i hadička pro pohodlnější použití

  Hadičku můžete ustřihnout a zkrátit ji na délku, která vám bude vyhovovat. Jak na to: odšroubujte náustek a hadičku ponořte do horké vody, aby změkla. Poté ji ustřihněte či uřízněte na vhodnou délku a nasaďte náustek zpět. Náustek má systém zavírání on/off (otočením o 180°), aby při přenosu nekapala z hadičky voda. Při jízdě hadička nekape, i když je náustek otevřený. Pro zlepšení průtoku tekutiny sevřete náustek v ústech a nadechněte se.

  Složení, rozměry a údržba

  Zaručujeme, že materiál hydrovaku neobsahuje BPA (bisfenol A), v souladu s platnými francouzskými normami. Rozměry hydrovaku jsou 35,5×17 cm, hadička měří 100 cm.
  Aby hydrovak déle vydržel, doporučujeme jej nepřekládat, neplnit jej horkými nápoji a nenosit jej obráceně nebo pověšený za hadičku.

  Proč a jak vysát z hydrovaku vzduch?

  Aby v hydrovaku při jízdě nešplouchala voda a abyste zlepšili její průtok hadičkou, doporučujeme před tím, než vyrazíte na vyjížďku, vypustit z hydrovaku přebytečný vzduch. Stačí obrátit naplněný vak dnem vzhůru, aby se vzduchové bublinky dostaly k ústí hadičky, a poté je nasát. Díky tomu si užijete jízdu bez nepříjemných zvuků v batohu. si užijete jízdu bez nepříjemných zvuků v batohu.​

  Jak správně čistit hydrovak?

  Abyste při pití necítili nepříjemnou pachuť plastu, před prvním použitím hydrovak 3krát důkladně vypláchněte čistou vodou. Po každém použití hydrovak důkladně vypláchněte. Můžete použít čisticí sadu (kód: 5935596). Po každém umytí nechte otevřený hydrovak pořádně vyschnout. Pokud plastová pachuť přetrvává, zkuste prázdný suchý hydrovak vložit na noc do mrazáku, mělo by to pomoci.

  Testováno, schváleno a vyrobeno ve Francii!

  Abychom ověřili kvalitu tohoto hydrovaku, podrobili jsme jej testování v naší laboratoři. Neshledali jsme žádné závady při testech přetlakování a roztržení a navíc jsme zjistili, že odolnost vůči proděravění se zvýšila o 74 %. Tyto hydrovaky vyrábíme ve Francii a máme díky tomu možnost sledovat kvalitu v průběhu celého výrobního procesu (co se týče vodotěsnosti a dlouhé životnosti).

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.175 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Vrstva: 100.0% Termoplastický polyuretan Šnorchl: 100.0% Termoplastický polyuretan Rukojeť: 100.0% Akrylonitril butadien styren Vodicí tyč: 100.0% Termoplastický polyuretan Hrdlo láhve/náustek: 100.0% Silikon Spojka: 100.0% Termoplastický polyuretan Systém zapínání a vypínání: 100.0% Polypropylen

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Hydrovak neskládejte, aby nepopraskal. Může jej to poškodit. Skladujte na plocho.

  Pokyny pro uživatele

  Pozor! Výrobek není vhodný pro děti mladší 6 let.

  TESTY

  Všechny naše výrobky a používané materiály odpovídají platným normám (francouzským a evropským) pro styk s potravinami, tzn. že neobsahují bisfenol A (BPA).

  Schváleno

  Všichni v týmu Rockrider jsme šťastní, že vám můžeme nabídnout hydrovak, který dlouho vydrží a bude vám věrným společníkem na vašich budoucích vyjížďkách.

  Pokyny k údržbě

  Maximální teplota praní 95 °C. - Normální péče.

  Návod k použití

  Bez BPA

  Více informací

  Hydrovak

  💦 jak udržovat a opravit hydrovak?

  Pro zajištění čistoty je nezbytné po každém použití výrobek očistit mýdlem a vodou.

  Nezapomeňte jej dobře vysušit, aby se uvnitř nevytvořila plíseň. Výrobek skladujte na suchém místě nebo v mrazáku.

  Nezapomeňte, že můžete použít opravnou sadu v případě protékání nebo malého poškození. Další rady ohledně údržby naleznete na našich stránkách podpory Decathlon.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi