Hřejivé kalhoty na silniční cyklistiku Racer černé

1 499 Kč

8645867

Řada Racer patří do řady výrobků Hero VanRysel, které jsou navrženy pro výkonnostní cyklisty!

Hledáte hřejivé kalhoty, abyste mohli i v zimě jezdit na krátké a dlouhé vzdálenosti? Už neváhejte, tyto kalhoty jsou ideální volbou.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Ideální kalhoty na zimu.

VOLNOST POHYBU

Velmi pohodlný a pružný materiál šlí i nohavic.

PRODYŠNOST

Materiál odvádí vlhkost a udržuje tělo v suchu.

POHODLÍ

Pružná výstelka z vysokohustotní pěny Endurance 2.5 HD.

Technické informace

Nový vylepšený model!

Kalhoty jsme navrhli s ohledem na zpětnou vazbu našich zákazníků. Chtěli jsme dosáhnout skvělého střihu a podpory, nabídnout lepší povrchovou úpravu, kvalitní šle a zároveň zachovat hřejivost, která byla silnou stránkou původní verze kalhot.
Tyto silniční cyklistické kalhoty jsou ideální na jízdu při teplotách 4 až 15 °C.

Kalhoty pro výkonnostní cyklisty

Naším cílem bylo navrhnout špičkové kalhoty Racer se šlemi, které zajišťují skvělou kompresi a současně maximální volnost pohybu při šlapání. Nemyslíme si, že by výkonnost souvisela pouze s krátkými, nebo s dlouhými trasami. Výkonnost pro nás nemá začátek ani konec. Proto jsme tyto kalhoty navrhli bez kompromisů tak, aby byly ideální na jakékoli vyjížďky za chladného počasí.

Výstelka ENDURANCE 2.5 HD

Kalhoty mají výstelku z řady Performance Endurance. Nová, vylepšená verze výstelky Endurance 2 má tvar ještě více přizpůsobený anatomii a poskytuje lepší ochranu celé pánevní oblasti. Vysokohustotní pěna se nachází přímo pod horní vrstvou a zajišťuje tak maximální pohodlí na dlouhých trasách. Zaručuje nezměněné pohodlí v sedle po dobu až 7 h.

Doporučená údržba

Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Používejte malé množství pracího prostředku. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 85% Polyamid , 15% Elastan Podložka 95% Polyuretanová pěna, 3% Polyamid , 1% Elastan , 1% Polyester Všitý díl 77% Polyester , 23% Elastan Materiál na zádech 66% Polyamid , 34% Elastan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi