Energetický gel jablečný 32 g

39 Kč
1 218,75 Kč/KG

8561892

Výrobek je určen pro triatlonisty na doplnění energie při sportovní námaze do 3 hodin.

Potřebujete dávku energie, abyste byli v té nejlepší formě, či v krizovém okamžiku při tréninku a závodech? Gely vám napomohou vydržet a posunout své hranice.

Příchuť:

Jablko

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

92 kcal / 23 g sacharidů (fruktózy, glukózy, maltodextrinu) na 1 gel.

SNÍŽENÍ ÚNAVY

Vitamíny B12 a B6 napomáhají ke snížení únavy.

ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI

Vitamín E a zinek mají antioxidační účinky a chrání buňky.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Po rozbalení zůstane pouze 1 kus obalu.

SNADNÝ PŘENOS

Snadno se vejde do kapsy.

EFEKTIVNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Vitamín B1 má příznivý vliv na energetický metabolismus.

Technické informace

Výrobek je určen na všechny typy fyzické aktivity

Gel byl vyvinut, aby vám zajistil dostatek energie při intenzivních trénincích a závodech na krátkou i dlouhou vzdálenost. Gely jsou určeny ke konzumaci v první části dlouhodobé fyzické aktivity. BCAA a kofein nejsou potřeba během prvních tří hodin sportu.

Kdy gel konzumovat?

Pro doplnění potřebné energie doporučujeme konzumovat 1 gel každých 45 minut až 1 hodinu. Při závodě konzumujte gel těsně před občerstvovací stanicí, abyste jej řádně zajedli a zapili. Při trénincích vám doporučujeme mít s sebou pití.

Mohu tyto gely používat i při delších sportovních aktivitách?

Gely jsou určeny ke konzumaci v první části dlouhodobé fyzické aktivity. BCAA a kofein nejsou potřeba během prvních tří hodin sportu.

Složení

Energetický gel. Vysoko sacharidový gel, bohatý na vitamíny B1, B6, B12, E a zinek. Malinová příchuť. Složení: glukózový sirup (68%) (EU), voda, fruktóza (11%), maltodextrin (6%), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný, příchuť, konzervační látka: sorban draselný, citrát zinečnatý, vitamíny B1, B6, B12, E, přírodní potravinářské barvivo (mrkvový koncentrát, černý rybíz). Může obsahovat stopy: RYBY, MLÉKA, SÓJE, LEPKU. Glukózový sirup nepochází z Francie.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Energetický gel. Gel obsahuje sacharidy a vitamíny B1, B6 a B12, E a zinek. Jablečná příchuť. Složení: glukózový sirup (68 %) (EU), voda, fruktóza (11 %), maltodextrin (7 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citronan sodný, aroma, citronan zinečnatý (EU), vitamíny (EU) [acetát DL-alfa-tokoferol (E), thiamin monitrát (B1), pyridoxin hydrochlorid (B6) a kyanokobalamin (B12)]Může obsahovat stopy sóji a skořápkových plodů. Glukózový sirup nepochází z Francie.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Gel uchovávejte na chladném a suchém místě.

TESTY

Tato řada energetických gelů byla vyvinuta v laboratořích značky Aptonia.
30 testujících (a možná právě vy) testovalo příchuti gelů. Pokud byla vybrána právě tato, je to proto, že jste si ji oblíbili!

Obrázky

Energetický gel jablečný 32 g
Energetický gel jablečný 32 g

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi