Dětské lyžařské kalhoty s laclem 500 Pull'n'Fit tmavě modro-růžové

849 Kč
8587951

Máte doma malého nešiku? Tyto kalhoty jsou vybaveny několika výztuhami, jsou tak ideální na začátky s lyžováním a postupné zlepšování. Navíc porostou s dětmi.

Systém Pull'n'Fit pro nastavení délky nohavic + nastavitelné šle umožňují mít 1 kalhoty na 2 sezóny. Kalhoty jsou vyztužené na hýždích a kolenou, odolají tak četným pádům i klouzání.

Otázky a odpovědi

Barva:

Zářivě růžová / Tmavě modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vata 100 g/m². Podšívka z česaného materiálu, lacl z vodoodpudivého a hřejivého materiálu.

VODĚODOLNOST

Velmi dobrá. zátěr 5000 mm. Švy na hýždích nepropustné. Návleky na lemu nohavic

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelné šle a délka nohavic. Pas lze utáhnout pomocí suchých zipů.

ODOLNOST

Výztuhy (odolné vůči hranám) na hýždích, kolenech a dolním lemu nohavic.

VOLNOST POHYBU

Pružné šle, boky z lycry a tvarovaná kolena pro větší pohodlí.

MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

Štítek na podšívce pro vepsání jména dítěte.

Technické informace

Technologie Pull'n'Fit Zip

Inovativní systém Pull’n'Fit umožňuje jednoduché a přesné nastavení délky nohavic. S novým systémem Pull'n'Fit Zip už nebudou žádné kalhoty ani příliš krátké, ani příliš dlouhé! Pro zkrácení nohavic stačí vytáhnout zipy.

Hřejivá vatová výplň

Tepelně izolační vlastnosti materiálu umožňují udržovat vhodnou teplotu, takže lyžaři a snowboardisté nepociťují ani chlad, ani horko. Oblečení reaguje na tělesnou aktivitu i teplotu vnějšího prostředí.
Značka Wedze používá jako tepelně izolační materiál vatu. Tu tvoří syntetický materiál na bázi polyesteru, který v sobě zadržuje vzduch. Čím je vlákno silnější, tím více vzduchu v sobě dokáže zadržet, a je tudíž i hřejivější.

Zátěr na materiálu

Zátěr je nepromokavá vrstva na vnitřní straně svrchního materiálu. Zabraňuje prosáknutí vody pod oděv, ale zároveň propouští vlhkost produkovanou tělem během fyzické aktivity. Děti tak zůstanou v suchu a v pohodlí.

Nepropustné hlavní švy

Kromě nepromokavého materiálu jsou kalhoty vybaveny i nepropustnými švy. Švy jsou podlepeny speciálními nepromokavými pásky. Nepropustné švy naleznete na místech nejvíce náchylných k prosáknutí, tedy zejména na hýždích.

Odolnost

Víme, kolik toho dítě za jeden den naběhá a najezdí. Výběru odolných materiálů určených pro výrobu lyžařského oblečení je proto věnována mimořádná péče. Dětské kalhoty s laclem navíc mají na hýždích, kolenou a lemech nohavic výztuhy.

Praktický detail

Nahoře na podšívce se nachází štítek pro vepsání jména dítěte. Dítě tak snáze rozezná své kalhoty (např. ve školce nebo na horách).

Jak děti správně obléci, aby jim na sjezdovce nebyla zima na nohy?

Před zimou a vlhkostí nohy ochráníte tak, že si oblečete dvě vrstvy: lyžařské spodní oblečení, které odvede pot, a lyžařské kalhoty, které zahřejí a ochrání před nepříznivým počasím.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 100% Polyester Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi