Dětské kimono na judo 500 bílé

599 Kč

Dětské kimono na judo.

Velmi odolné kimono na judo (pevný materiál se vzorem rýžového zrna, gramáž: 500 g/m²). Je určené pro mladé závodní judisty. Prodáváno bez pásku.

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Odolnost vůči tahu

Výztuhy na límci, ramenou a kolenou.

VOLNOST POHYBU

Široký střih poskytuje naprostou volnost pohybu.

Snadné použití

Klasický střih vhodný na judo, jiu-jitsu a aikido.

Nízká hmotnost

Silný a lehký materiál se vzorem rýžového zrna s gramáží 350 g/m².

Technické informace

Vývoj

Model 500 kimona na judo je vyroben ze směsi polyesteru a bavlny, tedy materiálu, který se nesráží a rychleji schne než 100% bavlna. Kimona na judo jsou vyztužená na límci a na kolenou, aby vydržela boj ve stoje i na žíněnce.

Jak vybrat kimono na judo?

Judo je kontaktním bojovým sportem. Při zápase musí judista soupeře uchopit za kimono a dostat jej na zem, případně znehybnit. Z toho důvodu musí být kimono velmi odolné vůči tahu a zesílené v zónách, které jsou vystaveny pnutí a tření.

Jak závisí výběr kimona na výkonnostní úrovni judisty?

Pro děti, které trénují 1 až 2 roky, je vhodné kimono ze 100% bavlny s keprovou vazbou (220 g/m²), toto kimono je příjemně měkké a odolné.
Judista, který se judu věnuje už 2 roky (má žlutý nebo oranžový pásek) nebo začíná závodit, potřebuje kimono se strukturou tzv. rýžového zrna, jež je extrémně odolné vůči tahu při úchopu soupeřem. Materiál z polyesteru a bavlny (350 g/m²) zaručuje dobrou stálost tvaru a navíc rychle schne.

Jakou velikost vybrat?

Velikost kimona (100 – 150 cm) je třeba vybírat podle výšky dítěte. Z toho důvodu doporučujeme, abyste zvolili kimono nejméně o 5 – 10 cm větší, než je výška vašeho dítěte. Pokud měří dítě 133 cm, zvolte kimono ve velikosti 140 cm.

Rady pro údržbu

Po každém tréninku nechte kimono vyvětrat. Pravidelné praní zachová bělost kimona. Při několika prvních praních perte ve studené vodě. Poté perte max. na 30 °C.

Přínosy juda

Judo je fyzicky velmi náročný sport, děti se při něm snadno unaví. Namáhá celé tělo: jehož cílem je získat kontrolu nad protivníkem. Při judu děti zapojují a namáhají svaly celého těla. Zároveň slouží i k tréninku psychiky. Pomáhá k lepší kondici těla i duše. Krédem juda je totiž minimální úsilí – maximální účinnost.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 65% Polyester, 35% Bavlna

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi