ASICS

Dětské boty na pozemní hokej Gel Peak černo-oranžové

1 499 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8608587

Boty pro juniorské hráče na hru pozemního hokeje o vysoké intenzitě; vhodné pro zkušené hráče. Mohou je používat i pokročilí hráči.

Hokejové boty jsou určeny na intenzivní hru pozemního hokeje.

Barva: Černá / Oranžová / Modrá

 • 38 undefined
 • 39 Není skladem

Získejte +149 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

  Kuželovitý vzorek ve středové části, po stranách je vzorek široký a podlouhlý.

  OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

  Podešev dosahuje nad prsty u nohou.

  DRŽENÍ NA NOZE

  Mezipodešev obepíná klenbu. Pevná PU výztuha na podešvi.

  NÍZKÁ HMOTNOST

  Není k dispozici.

  POHODLÍ

  Tepelně tvarovaná mezipodešev.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Zavazování na tkaničky.

  ODRAZ

  Nejsou určeny na dynamickou hru.

  TLUMENÍ DOŠLAPU

  Poddajná mezipodešev z EVA pěny poskytuje tlumení.

  Technické informace

  Detailní popis výrobku

  Podešev: z lité pryže s kuželovitými kolíky ve špičce a patě. Boční široký a podlouhlý vzorek poskytuje stabilitu. Trojúhelníkový vzorek vytvářející kruh usnadňuje změnu směru. Podešev dosahuje nad prsty u nohou. Mezipodešev: z poddajné EVA pěny tlumící otřesy. Obepíná klenbu a poskytuje stabilitu. Stélka: tepelně tvarovaná.

  Detailní popis výrobku (pokračování)

  Opatek: z pevného PU pro stabilizaci chodidla. Podšívka: z pěny a síťoviny pro pohodlí a prodyšnost. Svršek: designový PU díl zpevňuje klenbu. Prodyšné boční díly, vnitřek z pěny a síťoviny pro pohodlí a prodyšnost. Jazyk z pěny a síťoviny a kulaté tkaničky.

  Hmotnost

  Není k dispozici.

  Jakou velikost a tvar zvolit?

  Stejně jako jakákoliv jiná sportovní obuv musí mít i boty na pozemní hokej správnou velikost. Neměly by tlačit. Noha by také v botě neměla mít přílišnou vůli. To je obzvlášť důležité, hraje-li se na umělém trávníku. Některé modely byly speciálně vyvinuty pro ženy. Jsou určeny pro subtilnější postavy a užší chodidla.

  Jakou velikost a tvar zvolit? (pokračování)

  Některé ženy mají drobná chodidla, a z toho důvodu si pořizují dětské boty. Ty však nejsou určeny pro ženskou postavu.

  Jakou velikost a tvar zvolit? (pokračování 2)

  Jak poznat, že zkoušené boty mají správnou velikost? Nazujte si boty. Přeneste váhu na nohu v botě. Při přenášení váhy se snažte pohybovat chodidlem v botě do všech stran. Chodidlo by v botě nemělo klouzat.

  Proč zvolit boty určené na pozemní hokej?

  Boty na pozemní hokej jsou vybaveny dvěma funkčními výhodami: mají výztuhy v přední části a patě, aby chránily prsty před nárazy, zároveň je jejich přilnavá podešev uzpůsobena na povrch pro hru pozemního hokeje, tedy na mokrý umělý trávník či na umělý trávník pokrytý pískem.

  Specifika bot na pozemní hokej

  Boty na pozemní hokej jsou vybaveny funkčními výhodami. Podešev je obvykle vyrobena z gumy a je vybavena různě rozmístěnými kolíky různých tvarů pro lepší přilnavost. Na rozdíl od trailových bot je tvrdá. Je určená na mokrý umělý trávník či na umělý trávník pokrytý pískem. Na povrchu je velmi přilnavá, na pozemní hokej je tudíž ideální.

  Specifika bot na pozemní hokej (pokračování)

  Podešev může ve špičce krýt špičku a chránit prsty na nohou. Mezipodešev (vrstva nad podešví) je obvykle vyrobena z EVA pěny (etylenvinylacetátu). Tlumí otřesy při běhu na tvrdém povrchu na pozemní hokej.

  Specifika bot na pozemní hokej (pokračování 2)

  Vyztužený vnitřek stabilizuje chodidlo při razantních došlapech i při změnách směru. Nártové vnitřní a vnější díly jsou vyrobeny z PU a síťoviny, zajišťují tak pevné utažení bot, které je pro pozemní hokej nezbytné.

  Specifika bot na pozemní hokej (pokračování 3)

  Často se zde nacházejí PU výztuhy, které chrání patu před otřesy, či mají pouze estetickou funkci (logo značky). Opatek v zadní části je zpravidla vyroben z poddajného PU, který je zevnitř vyztužen pevným PU dílem, a tak chrání Achillovu šlachu před nárazy.

  Specifika bot na pozemní hokej (pokračování 4)

  Jazyk na nártu z pěny a síťoviny chrání před odstřikující vodou a nečistotami.

  Bezpečnostní doporučení

  Hraní hokeje přináší radost. Dbejte na svoji bezpečnost. Proto vždy noste chránič zubů, chránič holeně a rukavice. Používejte boty určené na pozemní hokej s výztuhami a uzpůsobenou podešví. Noste přilbu i ochranné rukavice. A to na tréninky i zápasy.

  Informace

  Uvedené informace pocházejí od výrobce nebo byly zjištěny naším vývojovým týmem na základě vzorků poskytnutých výrobcem.

  Koncepce a technologie výrobku

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Čistěte navlhčenou houbičkou a opláchněte. Nechte vyschnout volně na vzduchu. Nenechávejte v tašce. Skladujte na suchém místě.

  Pokyny pro uživatele

  Nejsou vhodné na jiný sport ani sportovní aktivitu.

  Hodnocení zákazníků

  Načítání