BTWIN

Dětské 12" odrážedlo Runride 900

2 249 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8577585

Odrážedlo na dobrodružné výpravy do každého terénu! Má skutečná 12" kola a brzdu a je určené pro děti od 2 let (vysoké 85–105 cm).

Špičkové odrážedlo, které spojuje jednoduché použití (nízký rám, opěrky na nohy) s vysokou výkonností! Díky hliníkovému rámu a 12" kolům může dítě vyrazit i na delší procházku!

Barva: Okrová / Černá

12"
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +224 bodů za nákup tohoto produktu  

Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
    (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

Klíčové vlastnosti

SNADNÉ UČENÍ

Nízká hmotnost (3,6 kg), nízký rám pro snadné nasedání, opěrky na nohy.

KONTROLA BRZDĚNÍ

Snadné a přesné brzdění: V-Brake brzda, páčka Stop Easy.

Jízdní vlastnosti

Hliníkové náboje s kuličkovými ložisky pro rychlejší jízdu.

Efektivní přenos energie

12" pláště s duší poskytují dobré tlumení a přilnavost na všech cestách.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Široké rozpětí nastavení sedla (9,5 cm). Nastavitelná výška a hloubka řídítek.

SNADNÉ POUŽITÍ

Rychlé nastavení sedla díky rychloupínáku. Duše se zahnutým ventilkem.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hliníkový rám, řídítka a sedlovka snižují hmotnost kola.

Technické informace

Jak přispívá odrážedlo k psychomotorickému vývoji dítěte?

Pohyb, učení a hraní jsou základní předpoklady správného psychomotorického vývoje dítěte. Při jízdě na odrážedle díte rozvíjí svou rovnováhu, orientaci v prostoru a koordinaci pohybů, a navíc si užije spoustu zábavy.

Náš hlavní cíl: snadné začátky

Každý díl tohoto odrážedla navrhl tým značky Btwin.
Nízký rám usnadňuje dítěti nasedání a sesedání a navíc mu usnadňuje překonávání překážek (obrubníků apod.). Opěrky na nohy vyzývají dítě ke zvednutí nohou ze země, a tím pomáhají rozvíjet jeho rovnováhu. Jsou umístěné na stejném místě jako šlapky na kole, aby si dítě osvojilo správnou polohu nohou pro budoucí šlapání. Sedlo je vzadu mírně zvednuté, aby se dítě mohlo při jízdě pořádně opřít a účinně se odrážet.

Dají se řídítka protáčet?

Rozhodli jsme se ponechat úhel otáčení řídítek dostatečně velký na to, aby bylo možné s nimi pořádně manévrovat. Nicméně přední kolo se při přílišném otočení řídítek zastaví o rám, takže je není možné úplně protočit. Díky tomu má dítě možnost bezpečně rozvíjet své ovládání kola.

Hravý design

Chtěli jsme potěšit oči dětí i rodičů, proto odrážedlo nabízíme v několika barevných kombinacích vycházejících z městského a sportovního stylu. Všimli jste si obrázků na rámu? Každý model je ozdoben jinými symboly, které jistě přitáhnou pozornost malých objevitelů. Víme, že v tomto věku jsou všechny detaily důležité!

Optimalizovaná hmotnost

Odrážedlo Runride 900 váží 3,6 kg. Vzhledem k nejvyšší kategorii odrážedel se skutečnými koly (12" kola s náboji, paprsky a plášti) jde o poměrně nízkou hmotnost. Abychom dosáhli co nejlepšího kompromisu mezi hmotností a jízdními vlastnostmi, vybavili jsme odrážedlo hliníkovými díly (rám, řídítka a sedlovka), které jej odlehčují. Jediné riziko tohoto odrážedla je takové, že budete mít problém svého malého cyklistu nebo cyklistku dohonit!

Inovace Stop Easy: patentovaný systém brzd vyvinutý pro děti

Hlavní výhodou našich brzdových páček „Stop Easy“ je jejich tvar přizpůsobený dětským rukám, díky němuž se dětem snadno používají. Páčky jsou umístěny tak, že umožňují snadné a intuitivní brzdění. S těmito inovativními brzdovými páčkami má dítě o 30 % větší sílu brzdění, než s klasickými brzdami. Tuto inovaci značky Btwin ocenily děti i jejich rodiče.

Brzdy jako u kol pro dospělé

Odrážedlo má V-Brake brzdu s malými hliníkovými čelistmi. Navrhli jsme ji tak, aby nepřekážela při jízdě na odrážedle, takže jsme šroub posunuli dozadu, aby o něj dítě při odrážení nemohlo zavadit.

12" kola

Aby mohlo dítě jezdit na všech typech povrchu, vybavili jsme toto odrážedlo koly s gumovými plášti a s duší, které zajišťují dobré tlumení i přilnavost. Díky 12" kolům dítě snáze překoná všechny překážky. Navařený ventilek usnadňuje huštění kol.

Proč jsou důležitá ložiska v kolech?

Princip odrážedla spočívá v tom, že se dítě odráží nohama a pak při jízdě udržuje rovnováhu. Důležitou roli hrají kvalitní ložiska v kolech, protože díky nim se může odrážedlo více rozjet a dítě může zvednout nohy ze země a vyvažovat rovnováhu. Aby odrážedlo jelo rychleji, vybavili jsme je koly s paprsky a hliníkovými náboji s kuličkovými ložisky (jako u kol pro dospělé). Díky tomu si dítě na odrážedle opravdu zasportuje!

Důležitý detail: možnost nastavení výšky sedla a řídítek

Aby odrážedlo vydrželo dítěti déle s ergonomií přizpůsobenou jeho proporcím, zvětšili jsme rozpětí pro nastavení sedla na 9,5 cm.
Minimální výška sedla je 31,5 cm, maximální 41 cm.
Děti, které s jízdou na odrážedle začínají, by měly mít sedlo ve výšce rozkroku. Řídítka je také možné zdvihnout až o 2,5 cm. Maximální výška řídítek: 55,5 cm. Stavitelný představec umožňuje regulovat posed dítěte posunutím vpřed či vzad o 5 cm.

Technický popis

Rám: hliník. Řídítka: hliníková, délka 420 mm, průměr 19 mm, se stavitelným představcem. Gripy: polymer SEBS, délka 90 mm.
Sedlovka: hliníková, délka 218 mm, průměr 22,2 mm. Sedlo: polypropylenová pěna, délka 195 mm, šířka 124 mm.
Kola: 12" hliníková. Náboje: hliníkové s kuličkovými ložisky. Pláště: 12 × 1,4, univerzální. Brzdy: páčka Stop Easy, čelisťová V-Brake.

Montáž s nářadím nebo bez nářadí?

Mysleli jsme i na rodiče. Velikost sedla se snadno nastaví bez nářadí díky rychloupínacímu systému. Výška řídítek se nastavuje pomocí inbusového klíče č. 5.
Kola je možné odmontovat pomocí inbusu č. 5, který je v balení s odrážedlem.

Kompatibilita

Na odrážedlo můžete přidat všechny doplňky z kategorie 1–6 let: popruh na přenos, košík, brašnu na řídítka, zvonky, láhev, stojánek.

Jak odrážedla testujeme?

Všechny modely našich odrážedel testujeme v laboratoři. Provádíme testy v souladu s požadavky normy pro hračky EN-71, ale také testy ověřující odolnost výrobku a účinnost brzdění. Následně odrážedla testujeme i při praktickém použití v terénu, abychom se ujistili, že odpovídají zadávacím podmínkám a všemu, co od nich očekávají děti... a rodiče!

Obsah balení


Balení obsahuje rozložené odrážedlo (rám, kola, řídítka a sedlo) a nářadí nezbytné k montáži a nastavení velikosti. Součástí je také návod, v němž je postup montáže podrobně vysvětlený. Postačí chvilka a váš malý jezdec bude moci vyrazit! Rozměry balení: šířka 133 mm, výška 400 mm, hloubka 600 mm.

Bezpečná jízda

Dopravní předpisy zakazují používání hraček na veřejných komunikacích. Začínající cyklisté proto musejí jezdit po chodnících. Pro jejich bezpečnost také důrazně doporučujeme používání ochranných doplňků (helmy a chráničů)!

Kompatibilita s doplňky

Na tento model můžete přidat doplňky určené k montáži na řídítka o průměru 19 mm. Můžete využít i popruh na přenos, tašku na odrážedlo a stojánek na odrážedlo.

Údržba a oprava odrážedla

Abyste odrážedlo mohli využívat co nejdéle, nabízíme kompletní sadu náhradních dílů k jeho opravě či údržbě.

Země výroby

Odrážedlo Runride 900 bylo vyrobené v Číně.

Záruka

Doživotní záruka na rám, představec a řídítka. Díly a práce: 2 roky.

Hmotnost

3.6 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám: 100.0% Hliník

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě mimo dosah slunečního záření.

Pokyny pro uživatele

Nepoužívejte na veřejných komunikacích. Max. nosnost 20 kg.

Hodnocení zákazníků

Otázky a odpovědi