OLAIAN

Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu

3 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8751047

Neoprenová kombinéza 3/2 mm pro zkušené surfařky na všechny typy vln.

3/2 mm silný a pružný neopren. Navržena k surfování a bodyboardingu ve vodách o teplotě 17 °C až 22 °C. Zip na hrudi. Pro zkušené surfařky. Doba pobytu ve vodě: až 3 hodiny.

Barva: KOUŘOVĚ ČERNÁ

 • XS undefined
 • S undefined
 • M undefined
 • L undefined
 • XL undefined

Získejte +399 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VOLNOST POHYBU

  Extra pružný materiál pro optimální pohyb. Diagonální přední zip.

  SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

  Diagonální zip na hrudi usnadňuje oblékání a svlékání kombinézy.

  Technické informace

  Jste zkušená surfařka

  Věnujete se surfování intenzivně, jelikož je to váš oblíbený sport? Při surfování pádlujete až k line-upu, na krátkém prkně vlny překonáváte tak, že je podplavete (duck dive), a na dlouhém prkně tím, že se otočíte (turtle roll)? Surfujete na vlnách větších než 1 metr? Surfujete na všech typech vln. Proto jsme vyvinuli novou řadu oblečení na pravidelné surfování.

  Maximální volnost pohybu

  Střih a materiál řady dámských kombinéz 900 od značky Olaian usnadňuje pádlování a pohyb při vodních sportech. Z velmi pružného neoprenu. Všechny švy jsou pružné. Zip na hrudníku sice zajišťuje maximální pohodlí při pádlování rukama, jeho oblékání však vyžaduje jistou obratnost.

  Pohodlí před i po surfování

  Vnitřní strana neoprenu je z měkké pleteniny, která usnadňuje oblékání a svlékání. Tato tkanina rychle schne, takže si neopren můžete pohodlně obléknout i druhý den.

  Jak správně vybrat velikost

  Neméně důležitým faktorem je výběr správné velikosti. Neopren na surfování musí těsně přiléhat k tělu a nikde by se neměl shrnovat. Je běžné, že je vám na souši kombinéza nepohodlná, tento pocit zmizí při jejím namočení. Před koupí si proto vždy kombinézu vyzkoušejte.

  Výběr neoprenu (1. část)

  Prvním kritériem pro výběr surfařského neoprenu je teplota vody. Ta se liší v závislosti na místě i ročním období. Proto se vždy přesvědčte, že teplota vody v místě surfování odpovídá jedné z následujících hodnot: teplá voda nad 20 °C, vlažná voda od 17 do 22 °C, studená voda od 12 do 17 °C, velmi studená voda od 7 do 12 °C. Pro zjištění těchto hodnot se podívejte na stránky seatemperature.org.

  Výběr neoprenu (2. část)

  Druhým kritériem je délka pobytu ve vodě. Pokud sportujete méně než 1 hodinu, jsou pro vás vhodné modely 100. Pokud ve vodě strávíte 2 hodiny, zvolte řadu 500, a pokud až 3 hodiny, vyberte si kombinézu řady 900. Na rozdíl od modelů základní řady 100 jsou kombinézy řady 500 hřejivější (a více nepropustné), zabraňují únavě (jsou pohodlnější) a zabraňují podráždění pokožky. Totéž platí pro modely 900 ve srovnání s modely 500. Poznámka: modely 900 se navíc snadno oblékají.

  Límec

  Provedení u krku bylo vymyšleno tak, aby nedocházelo k podráždění pokožky. Pod neopren si můžete obléknout tričko s UV ochranou, které omezuje dráždění pokožky. Při delším nošení doporučujeme citlivá místa (krk, podpaží a kolena) namazat mastným krémem či vazelínou. Při prvním zkoušení můžete mít pocit, že je límec těsný. Při ponoření do vody však povolí.Zkontrolujte, zda je klopa správně umístěna.

  Kapsa na klíče

  Pod klopou zipu je plochý elastický pásek, který vám umožní mít klíče u sebe.

  Materiály

  Tato kombinéza 900 3/2 značky Olaian je vyrobena z pravého neoprenu, takže zaručuje tu nejlepší tepelnou izolaci. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 2 a 3 mm.Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.

  Zapínání

  Zapínání na zip na prsou nabízí volnější pohyb i lepší nepropustnost než klasický zip na zádech. Nerezový jezdec zipu je odolnější proti agresivní slané vodě.

  Zůstaňte déle v teple díky termoizolačním výrobkům. Nabízíme příslušenství do vod s různou teplotou

  Při pobytu ve vodě dochází k ochlazování těla přes končetiny. Dochází k uvolnění až poloviny tělesného tepla. Proto doporučujeme doplnit surfařskou kombinézu o následující prvky: v teplých a vlažných vodách (> 17 °C): nízké neoprenové ponožky. Ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší boty. Ve velmi studených vodách (7 až 12 °C): rukavice, vyšší boty a kuklu nebo top s kuklou.

  Máte roztrženou či děravou kombinézu? Nezahazujte ji

  V zájmu prodloužení životnosti neoprenových kombinéz se Decathlon zavázal zajistit, aby všechny neoprenové kombinézy bylo možné opravit.

  Olaian, značka Decathlonu pro surfování

  Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka Decathlonu vyrábějící vybavení na surf a bodyboarding. V našem vývojovém středisku kousek od moře můžeme v jednom dni plavky nebo kombinézu navrhnout, a hned je přímo otestovat a ověřit tak jejich odolnost ve vlnách.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.881 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Pěna: 100.0% Guma Vnější vrstva: 17.0% Elastan , 83.0% Polyamid Hlavní látka: vnitřní vrstva: 47.0% Polyamid , 53.0% Polyester Vrchní část – hlavní materiál: 100.0% Polyamid

  TESTY

  Vyvinuto a testováno naším návrhářským týmem ve francouzském Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

  Pokyny k údržbě

  Ruční praní. - Maximální teplota 40 °C.

  Nečistěte chemicky.

  Nežehlete.

  Nesušte v sušičce.

  Nebělte.

  Obrázky

  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu
  Dámský neopren na surf 3/2 mm se zipem vpředu

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi