Dámské squashové boty Fastball 3

2 999 Kč

Boty pro pokročilé či zkušené hráče squashe.

Model Gel-Fastball 3 od značky ASICS v sobě spojuje několik technologií, které zvyšují efektivitu pohybů. Je extra lehká a má tenkou podrážku, díky čemuž splní veškerá vaše očekávání.

Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Pohodlí

Podešev ze SpEVA v kombinaci s GEL ASICS poskytuje pohodlí a tlumení.

Tlumení došlapu

Technologie GEL ASICS v patě poskytuje maximální pohodlí při každém došlapu.

Odolnost

Boty speciálně určené na indoorové sporty.

Stabilita

Technologie Trusstic ve středu boty.

Držení na noze

Svršek z prodyšné síťoviny a díl v patě poskytující vynikající zpevnění.

Protiskluzové vlastnosti

Guma AHAR je umístěna na důležitých místech podešve.

Technické informace

Technologie SpEVA Foam

Boty jsou vyrobeny ze směsi gumového materiálu a EVA. Nabízí tak to nejlepší z obou materiálů. Každý z nich dodává botě jinou úroveň dynamiky. * Ilustrace jsou obrázky.
Tato jedinečná kombinace zlepšuje odrazy o 20 %. Poskytuje tak vyšší výkonnost tím, že lépe přenáší energii absorbovanou při došlapu.

Technologie ASICS GEL v patě

Technologie GEL™ v patě tlumí došlapy a zajišťuje plynulé přechody. Ve špičce pak tlumí nárazy při pohybu dopředu. Kombinace dvou materiálů s různými vlastnostmi, kterou značka ASICS využila, se projevuje v několika vrstvách měkčí pěny. Výsledkem je lepší tlumení došlapů a ideální pohodlí. Vyšší stabilita díky strategickému umístění vhodných dílů. Přirozenější styl pohybu.

Technologie TRUSSTIC

Technologie ASICS TRUSSTIC™ nabízí adaptivní zpevnění a plynulejší přechody při pohybu. Technologie TRUSSTIC™ omezuje tlak vznikající při přílišném ohybu chodidla tím, že se zpevní. Přizpůsobí se tak jakémukoliv povrchu. Lepší stabilita na každém druhu povrchu. Lepší odraz, který nezpůsobuje únavu. Ohyb chodidla v závislosti na vyvíjeném tlaku.

Technologie NC RUBBER

NC RUBBER™ je materiál, který poskytuje přilnavost a odolnost, což jsou dvě vlastnosti, které jsou na kurtu zcela zásadní. Zlepšuje výkony při rychlých změnách pohybu a skocích. Přírodní guma se skvělou přilnavostí a umělá guma s vysokou odolností vůči oděru.

Technologie AHAR

AHAR je materiál podrážky, který nabízí vynikající odolnost vůči oděru a díky své pěnové konzistenci i skvělé tlumení došlapu. Prodlužuje životnost obuvi tím, že zachovává její základní funkce, zejména přilnavost. Zesílením gumového materiálu, který se mimo jiné využívá pro výrobu pneumatik, vzniká směs s dvojnásobnou odolností vůči oděru a poloviční hmotností v porovnání s běžně používanými materiály.

Zpevnění paty

Vnitřní opatek zpevňuje chodidlo a kotník při každém pohybu.

Prodyšný svršek

Vyztužený svršek z prodyšné síťoviny, který se dokonale přizpůsobí tvaru nohy.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití skladujte obuv na suchém a větraném místě.

Pokyny pro uživatele

Neperte v pračce.

TESTY

Obuv testovali ti nejlepší z nejlepších: Ali Farag (světová jednička) a Mohammed El Shorbaguy (světová dvojka) a dále i mnoho hráček vysoké úrovně, např. Hannia El Hammamyová (světová hráčka č. 7) a Joelle Kingová (světová hráčka č. 9).

Schváleno

Ali Farag (světová jednička), Mohammed El Shorbaguy (světová dvojka), Hannia El Hammamyová (světová hráčka č. 7), Joelle Kingová (světová hráčka č. 9).

Hodnocení zákazníků

Načítání