FOTOCHROMATICKÉ
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11

Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé

1 499 Kč

Lyžařské brýle s fotochromatickým cylindrickým zorníkem do jakéhokoliv počasí. Vhodné i pro nositele dioptrických brýlí.

Zorník G 500 PH mění zabarvení podle množství ultrafialového záření, které na brýle dopadá. Brýle se tak samy přizpůsobí aktuálnímu počasí. Jsou vhodné i pro nositele dioptrických brýlí.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

100% UV ochrana, fotochromatický růžový až hnědý zorník vhodný do každého počasí

Ochrana proti zamlžování

Dvojitý zorník s úpravou proti zamlžování Optimal a odvětráváním.

Zorné pole

Cylindrický zorník. Zorné pole Performant.

Pohodlí

Pěna dvojí hustoty a pohodlná textilie.

Držení na obličeji

40mm pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

Možnost nastavení

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

Kompatibilita

Pod model velikosti L se vejdou dioptrické brýle široké max. 145 mm.

Technické informace

100% UV ochrana

UV záření je pro oči nebezpečné, a proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN 174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

Fotochromatický zorník

Fotochromatické zorníky se zabarvují vlivem UV záření. Míra ztmavení zorníku se tedy během dne mění podle intenzity záření. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

Protizamlžovací úprava

Úprava PERFORMANT spočívá ve dvojitém zorníku napojeném na odvětrávání v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou. Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

Dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je rovněž ošetřen úpravou proti zamlžování.

Cylindrický zorník

Dvojitý cylindrický zorník. Vnější zorník je vyroben ze vstřikovaného polykarbonátu vysoce odolného vůči nárazu. Vnitřní zorník je z acetátu.

Zorné pole

Brýle G 500 mají široké zorné pole PERFORMANT, a tedy poskytují dobrou viditelnost do stran.

Kompatibilita s lyžařskými přilbami

Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Tyto lyžařské brýle vel. L umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Pásek

40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. Dva protiskluzové silikonové proužky.

Pevné pouzdro a obal z mikrovlákna

Lyžařské brýle, zejména jejich zorníky, nezapomeňte chránit před poškrábáním, před i po použití. Obal z mikrovlákna také slouží k bezpečnému čištění brýlí. Manipulace s ním je snadná, ideální na použití i během pauz na sjezdovce.Pevné pouzdro je vhodné na uskladnění brýlí a na jejich ochranu před poškozením např. uvnitř batohu nebo při skladování.

Barevný odraz vnějšího zorníku

Barevná vrstva na vnější straně zorníku (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí. Upozornění: zorník není odolný vůči poškrábání.

CE - Norma EN 174

Evropská CE norma EN 174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard. Norma ANSI je americká norma, má vyšší nároky na odolnost vůči nárazům než příslušná evropská norma. Tyto brýle splňují obě výše zmíněné normy.

Brání zamlžování

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. V každém případě je nutné nechat brýle uschnout přes noc, aby se odpařila veškerá zbývající vlhkost a vy jste se mohli druhý den znovu vydat na svah s dokonale suchým vybavením.

2 velikosti

Velikost lyžařských brýlí vybírejte dle obvodu hlavy. Velikost S: obvod hlavy do 55 cm. Velikost L: obvod hlavy je více než 55 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám 100% Termoplastický polyuretan Maska 60% Polykarbonát, 40% Acetát Elastický pás 36% Kaučuk - syntetický, 33% Polyamid, 31% Polyester Pěna 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučenípo použití uložte brýle do pouzdra.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

VIDEO

Podobné produkty

Obrázky

Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 PH černé

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi