Bavlněný spací pytel Arpenaz 10°

1 299 Kč
8677206

Bavlněný spací pytel Arpenaz 10° na pohodlné spaní při teplotách kolem 10 °C.

10 °C. Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám pohodlný spací pytel s hebkým biobavlněným povrchem. Délka 2 metry, lze rozepnout na deku. Záruka 5 let.

Otázky a odpovědi
Barva: Zelená
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

TEPLOTA POUŽITÍ

Komfortní teplota: 10 °C. Limitní teplota: 3 °C.

KVALITA SPÁNKU

Rozměry: 200 × 80 cm, dvoucestný zip po celé délce, biobavlna.

SNADNÝ PŘENOS

Hmotnost: 2 200 g. Objem: 22 l. Obal na přenos.

KOMPATIBILITA

Možnost sepnutí se stejným typem spacího pytle.

Snadná údržba

Snadné praní v pračce, dodržujte pokyny k údržbě.

Technické informace

Komfortní teplota

Na všech modelech našich spacích pytlů uvádíme komfortní teploty stanovené nezávislou laboratoří (AITEX) podle evropské normy ISO 23537-1 z 21.1.2017. Komfortní teplota je minimální teplota, při níž se uživatel ležící v napřímené poloze nachází v teplotní rovnováze, jinými slovy mu není ani zima, ani teplo (stanoveno pro standardní ženu a běžné podmínky použití).
Spací pytel vybírejte podle těchto údajů.

Co je limitní teplota?

Limitní teplota je spodní hranice tepelného pohodlí, při níž je osoba ve skrčené poloze v tepelné rovnováze (tj. člověku není ani zima, ani příliš teplo). Tato teplota je vypočtena pro standardního muže a standardní podmínky použití.

Složení

Vnitřní materiál: 100 % biobavlna. Vnější materiál: 35 % biobavlna a 65 % polyester/biobavlna. Výplň: 100% polyesterová vata s gramáží 300 g/m².

Co je třeba o spacích pytlích vědět?

Spací pytel teplo neprodukuje, ale uchovává teplo vyvíjené lidským tělem. Pokud jste vyčerpaní, prochladlí a vlezete si do studeného a vlhkého spacího pytle, riskujete, že vám bude chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle. Uvedené teploty tedy závisí i na vaší odolnosti vůči chladu (typ postavy, únava atd.), na vybavení (izolačních vlastnostech karimatky apod.), oblečení a na klimatických podmínkách (vlhkosti, síle větru atd.).

Jak se ve spacím pytli zahřát?

Oblékejte se jednoduše (jedna vrstva oblečení stačí). Zahřejte si ruce, nohy a hlavu: oblečte si čepici, rukavice, ponožky, hřejivé návleky atd. Řádně uzavřená láhev s teplou vodou může také sloužit na zahřátí. Stahujte svaly (70 % spotřebované energie se přeměňuje v teplo), ale dávejte pozor, ať nevytvoříte průvan.
Abyste nemuseli spací pytel prát tak často, používejte do něj speciální vložku.

Praní spacího pytle

Doporučujeme prát v pračce s objemem min. 7 kg a dobře zapnout veškeré zipy spacího pytle.

Ecodesign

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Při výrobě produktu byla použita biobavlna. K dokonale šetrné výrobě nám ještě malý krůček zbývá, ale na tom, aby byla maximálně šetrná a udržitelná co nejdříve, vytrvale pracujeme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 100% POLYESTER Vnitřní materiál 100% BAVLNA Hlavní materiál 64.89% POLYESTER, 35.11% BAVLNA Přenosná taška - hlavní tkanina 88.64% POLYESTER, 11.36% BAVLNA

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spací pytel snadno uložíte do obalu (spodní částí napřed). Aby zůstal nadýchaný a neztratil tak svoje tepelně izolační vlastnosti, vyndejte ho z obalu a skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Výška postavy: max. 190 cm.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Bavlněný spací pytel Arpenaz 10°
Bavlněný spací pytel Arpenaz 10°
Bavlněný spací pytel Arpenaz 10°

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi