Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
GARMIN
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - OCHRANNÁ KRYTKA STRIKER 5 PLUS GARMIN - Příslušenství pro rybáře
Kód : 8643158
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
ECHOLOTY/SONARY

Ochranná krytka k sonaru Striker 5 plus na kaprařinu GARMIN

GARMIN
5/5
5/5
Decathlon
Slouží k ochraně sonaru při přenosu a ochraně displeje před poškrábáním. Krytka je určená pro Garmin Striker 5 plus. Ochranná krytka je určená pro sonar Garmin Striker 5 plus. Nezbytný doplněk pro ochranu sonaru.

Klíčové vlastnosti

Kompatibilita Garmin Striker 5 Plus.
Odolnost Účinně chrání sonar Garmin Striker 5 Plus.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!