Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Ostatní produkty lze objednat online
DAIWA
  • NAVIJÁK MEDIUM HEAVY Rybolov - NAVIJÁK NINJA LT 2018 5000 DAIWA - Rybářské vybavení
Kód : 8621166
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NAVIJÁK MEDIUM HEAVY

Naviják na mořský rybolov Ninja LT 2018 5000 DAIWA

DAIWA
Decathlon
Naviják Ninja je nejdostupnějším LT modelem své kategorie. Výkonný a lehký naviják nabízí nepřekonatelný poměr výkonu a kvality.

Klíčové vlastnosti

Brzdná síla Brzda s nosností 12 kg je určená na lov velkých ryb.
Hmotnost Velmi snadno ovladatelný naviják s hmotností 275 g.

Technický popis

Popis

Velikost: 5000.
Klička: T.
Převodový poměr: 6,2:1.
Návin na jedno otočení kličky: 87 cm. Hmotnost: 275 g. Kapacita: 150 m na 0,37 mm / 300 m na 0,20 mm. Výkonnost brzdy: 12 kg.

Ninja LT 2018 5000

Brzda s technologií ATD, brzdové tlačítko klasické velikosti. Ložiska: 4 + 1. Polykarbonátové tělo a Air rotor. Hliníková cívka Air Spool. Křížové navíjení. Ultralehká hliníková klička.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!