Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
SAVAGE GEAR
  • MĚKKÉ MOŘSKÉ NÁSTRAHY Rybolov - NÁSTRAHA 3D SQUID 12,5 CM  SAVAGE GEAR - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8591830
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
MĚKKÉ MOŘSKÉ NÁSTRAHY

Nástraha na mořský rybolov 3D Swim Squid 12,5 cm Cuttlefish SAVAGE GEAR

SAVAGE GEAR
4.3/5
4.3/5
Decathlon
Nástraha na lov mořských dravých ryb. Nástraha vypadá a plave jako kalmar, oklame tak celou řadu dravých ryb, které na ni zaútočí.

Klíčové vlastnosti

Vizuální účinnost Díky ultra realistickému tvaru a barvě oklame dravé ryby.

Technický popis

Popis

Velikost: 12,5 cm. Hmotnost: 11 g. Množství: 3. Barva: Cuttlefish.

3D Squid

Nástraha byla vyvinuta na základě 3D skenu kalmaru. Nástraha vypadá a plave jako kalmar, oklame tak celou řadu dravých ryb, které na ni zaútočí. Nezatížené tělíčko z PVC lze na montáž připevnit různými způsoby. Má vnitřní trubičku, kterou lze vést vlasec. Ten lze také upevnit na hřbet a použít háčky texan Weedless EWG.

3D Squid (pokračování)

Lze také upevnit na jigovou hlavu a hlavu Corkscrew. Jemné vibrace vydávané tělíčkem a přirozený pohyb chapadel vytvářejí perfektní imitaci kalmaru.
Jedinečné detaily díky 3D skenu. Vnitřní trubička pro průběžnou montáž. Úchyt na háček Weedless EWG. Vysoce přirozený pohyb. Booster kalmar.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!