Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Vše ostatní lze objednat online
SOLOGNAC
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO ADULT ACTIVE 2 KG SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO ADULT ACTIVE 2 KG SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
  • KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY Myslivost a lovectví - KRMIVO ADULT ACTIVE 2 KG SOLOGNAC - Potřeby pro lovecké psy
Kód : 8361884
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KRMIVO PRO LOVECKÉ PSY

Krmivo pro psy Adult Active 2 kg SOLOGNAC

SOLOGNAC
3.7/5
3.7/5
Decathlon
Určeno na výživu všech psích plemen, která se alespoň jeden den v týdnu věnují sportovní aktivitě. Krmivo Adult Active jsou speciálně vyrobené granule, které psovi dodají energii potřebnou až na 8 hodin aktivit týdně.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota Vhodné pro častou zátěž, 15 % obsah tuků.
Obsah bílkovin S 25 % obsahem bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu.
Zdroj vitamínů a minerálů Přispívá k obnově svalové hmoty: vitamín E, selen, mastné kyseliny omega 3/6.
Kompatibilita Tvar granule a receptura uzpůsobená pro každé psí plemeno.
Podpora trávení Receptura s vysokým obsahem kuřecího masa usnadňuje trávení.

Technický popis

Kompletní uzpůsobená receptura

Receptura Adult Active byla vytvořena k maximálnímu pokrytí výživových doporučení nezbytných pro organismus psa: aminokyseliny a esenciální mastné kyseliny, minerály a vitamíny. Receptura vhodná k pokrytí energetické potřeby psa při mírné (cca 4 hodiny sportovní aktivity) až časté zátěži (cca 8 hodin sportovní aktivity).

Kvalitní výrobek

Vyrobeno v Evropě, v závodě certifikovaném ISO 9001. K výrobě byly použity pečlivě kontrolované přísady. Tato výrobní řada prošla stovkou fyzikálně-chemických a bakteriologických analýz provedených akreditovanými laboratořemi. Každá šarže má své jedinečné kontrolní číslo, od každé z nich uchováváme kontrolní vzorek.

Pokyny pro použití

Doporučené denní dávky jsou uvedeny v tabulce na obalu. Mohou být dále přizpůsobeny věku psa, fyzické zátěži a ročnímu období. Podávejte bez další přípravy, ideální denní dávka ve dvou jídlech v určených časech. K misce se stravou vždy podávejte také misku s vodou. Pokud podáváte krmivo poprvé, promíchejte jej nejprve s původním krmivem, do týdne pes plynule přejde na nové krmivo.

Složení

Dehydratované kuřecí bílkoviny (20 %), kukuřice, pšenice, dehydratované živočišné bílkoviny (18 %, z toho 12,6 % dehydratované kuřecí bílkoviny), kuřecí tuk (konzervovaný tokoferolem), rýže, dehydratované jablko, kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí bílkovina, lososový olej, glukosamin, chondroitin, rostlinné výtažky (rozmarýn, hřebíček 150 mg/kg), mano-oligosacharidy (150 mg/kg), fruktooligosacharidy (100 mg/kg), výtažky z yuccy schidigery (80 mg/kg).

Analytické složky

Proteiny: 25,0 %. Tuky: 15,0 %. Popeloviny: 7,2 %. Celulóza: 2 %. Vápník: 1,9 %. Fosfor: 1,1 %. Stopové prvky: železo (síran železnatý (II) (monohydrát)) (E1) 72 mg, zinek (síran zinečnatý (II) (monohydrát)) (E6) 83 mg, mangan (oxid manganatý (II)) (E5) 35 mg, měď (síran měďnatý (II) (pentahydrát)) (E4) 15 mg, jód (jodičnan vápenatý) (E2) 0,65 mg, selen (seleničitan sodný) (E8) 0,2 mg.

Analytické složky (pokračování)

Aminokyseliny: DL-methionin 125 mg, L-lysin 25 mg. Mastné kyseliny: Omega 3: 0,23 %. Omega 6: 3,3 %.

Přísady na kg: aditiva

Vitamíny: vitamín A (E672): 15 000 m. j. Vitamín D3 (E671): 1 500 m. j. Vitamín E (alfa – tokoferoly): 500 mg. Technologické přísady: antioxidanty a konzervační činidla schválená EU. Využitelná energie: 3 900 kcal/kg.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Po použití obal řádně uzavřete. Skladujte mimo dosah tepla a vlhkosti. Spotřebujte před datem uvedeným na přední straně obalu.

Více o produktu

Naše závazky

Testování výrobku Abychom potvrdili stravitelnost a účinnosti výrobku, u jednotlivých psích plemen jsme provedli v různých podmínkách řadu testů.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud tento produkt nesplnil vaše očekávání, máme pro vás dobrou zprávu, máme širokou nabídku v kategorii granule pro psy. Z naší nabídky by vás také mohly zaujmout produkty z kategorie vesty pro lovecké psy nebo obojky a vodítka pro psy.