Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
GENIER BOLAY
  • POPRODEJNÍ SERVIS LOV DRAVÝCH RYB Rybolov - KONCOVÉ OČKO BAST 3,6 MM GENIER BOLAY - Specifické rybářské techniky a náhradní díly
  • POPRODEJNÍ SERVIS LOV DRAVÝCH RYB Rybolov - KONCOVÉ OČKO BAST 3,6 MM GENIER BOLAY - Specifické rybářské techniky a náhradní díly
Kód : 8271899
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
POPRODEJNÍ SERVIS LOV DRAVÝCH RYB

Koncové očko na prut Bast 3,6 mm GENIER BOLAY

GENIER BOLAY
5/5
5/5
Decathlon
Určeno k výměně koncového očka prutu. Koncové očko je určeno na opravu špičky prutu.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Očko lze snadno nalepit přímo na špičku prutu.

Technický popis

Složení

Klasické očko na špičku.
Velikost: 3,6 mm (vnitřní průměr).
Barva: černá.

Pokyny k použití

Staré očko odlepte po zahřátí lepidla plamenem. Konec špičky v případě potřeby zbruste. Následně naneste kapku lepidla na špičku prutu a na nástavec očka. Dejte pozor, aby bylo očko v jedné linii s ostatními očky. Po několik vteřin držte očko přitlačené ke špičce.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!