Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Ostatní produkty lze objednat online
GARMIN
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
 • BĚŽECKÉ GPS HODINKY Běh - HODINKY S GPS FORERUNNER 935 GARMIN - Běžecká elektronika
Kód : 8408225
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
BĚŽECKÉ GPS HODINKY

Hodinky s GPS Forerunner 935 GARMIN

GARMIN
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Hodinky pro sportovce na tréninky s vysoce kvalitními hodinkami se zápěstním snímačem tepové frekvence. GPS hodinky nejvyšší řady jsou určeny na běh a triatlon, napomáhají lépe rozvrhnout tréninky i regeneraci, a dosáhnout tak lepších výkonů.

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů Sledování aktivity, GPS, zápěstní snímač, výškoměr, tréninkové funkce...
Výdrž Režim hodinek: 2 týdny. GPS: 24 h,
režim Ultra Trac: 50 h. 60 h bez měření tepu.
Voděodolnost Do 50 m.
Nízká hmotnost Jen 49 g.
Konektivita Automatické stažení údajů, sledování sportovce na trati a Smart Notifications.
Přesnost Analýza došlapu díky Running Dynamics.
Koučink Vyhodnocení tréninku a analýza dat.

Technický popis

Vyměnitelný řemínek

Hodinky Forerunner 935 jsou elegantní, lehké a pohodlné, ideální na každodenní nošení. Hodinky Forerunner 935 jsou kompatibilní s výměnnými řemínky QuickFit™. V nabídce jsou řemínky na všechny příležitosti: sportovní silikonový můžete vyměnit za kožený či za řemínek z vysoce kvalitního kovu.

Analýza sportovní aktivity i odpočinku

Forerunner 935 mapují vaše tréninky i čas odpočinku, a umožňují tak lepší přípravu na trénink a závody. Při sledování tréninků pomocí funkce tréninkové zátěže dochází k analýze vaší sportovní aktivity a jejímu srovnání s předchozími výkony. Jedině tak zjistíte, zdali je váš trénink účinný. Navíc můžete porovnat své výkony za uplynulý týden.

Analýza techniky

Hodinky vám navíc umožňují měřit hodnoty potřebné ke zlepšení výkonu. Funkce Running Dynamics hodinek Forerunner 935 mapuje běžeckou dynamiku, abyste vždy měli přehled o své formě.

Dlouhá výdrž baterie

Baterie s dlouhou výdrží vás nezklame ani při triatlonech typu Ironman či ultra maratonech. Baterie Forerunner 935 má výdrž až 24 hodin v režimu GPS a až 60 hodin v úsporném režimu UltraTrac. Pokud je nosíte a používáte jako běžné hodinky, můžete je nabíjet až každé 2 týdny.

Běh, plavání, cyklistika, triatlon

Hodinky jsou určeny na celou řadu sportů: běh (venku i na běžeckém páse), jízda na kole (venku i na trenažéru), plavání (venku i v bazénu), veslování (venku i na trenažéru), turistika, lyžování (běžecké, sjezdové i skialp), in-line bruslení, SUP, fitness cvičení, triatlon, golf a další

Poslouchejte své srdce

Vestavěný optický snímač s průběžným měřením tepu na zápěstí je velmi pohodlný, hodinky Forerunner 935 navíc můžete doplnit o kompatibilní kardio pás a získat více údajů. Kompatibilní kardio pás (např. HRM-Run™ či HRM-Tri™) vám otevře cestu k pokročilým funkcím, např. ke měření laktátového prahu či zátěžového testu na základě sledování srdečního tepu.

Připojení a uzpůsobení na míru

Forerunner 935 se automaticky připojí ke sportovní on-line komunitě Garmin Connect, která je bezplatná a umožňuje analyzovat své výkony i je sdílet na sociálních sítích. Ke Garmin Connect se snadno připojíte z počítače či po stažení aplikace Garmin Connect™ Mobile i z chytrého mobilního telefonu. Pomocí stažitelných IQ Connect aplikací můžete přizpůsobit funkce i vzhled hodinek a zvolit například digitální nebo analogový displej.

Překonávejte sami sebe každý den

Motivujte se a překonávejte sami sebe pomocí Strava Live Segments. Členové Strava Premium mohou synchronizovat údaje o běhu a cyklistice na hodinkách přímo během sportovní aktivity, ostatní uživatelé jim tak mohou probíhající sportovní výkon okomentovat a komentář se na hodinkách objeví v reálném čase. Hodinky vás navíc upozorní na začátek a konec nastavených úseků, zobrazí, jak si stojíte k ostatním uživatelům i vůči svým osobním rekordům.

Snímače


GPS, GLONASS, zápěstní snímač tepové frekvence Garmin Elevate™, barometrický výškoměr, kompas, teploměr, gyroskop, akcelerometr.

Chytré funkce na každodenní použití

Propojení přes: Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®,Connect IQ™ (možností bezplatného dohrávání aplikací, widgetů, ciferníků nebo datových polí), Smart Notifications, kalendář, počasí, hudba, Find my Phone, funkce nalezení hodinek, ovládání VIRB®, kompatibilita se smartphony: iPhone®, Android™, Windows. Kompatibilní s Garmin Connect™ Mobile.

Další funkce

Krokoměr, výzva k pohybu (zobrazí se na displeji po chvíli nečinnosti; po několika minutách chůze zmizí), automatické stanovení cíle (stanovení denního cíle na základě vaší úrovně), analýza spánku (měří počet hodin spánku, ať se již jedná o fázi hlubokého i neklidného spaní), kalorická spotřeba, překonaná vzdálenost, překonané převýšení, fáze intenzivního sportování, TrueUp™, Move IQ™. Fyzický věk: APP

Funkce pro běh

Přednastavené běžecké profily, běh, běh na pásu, trailový běh, vzdálenost, délka a tempo měřené pomocí GPS, měření kadence (doby kontaktu nohy se zemí), fyzické kondice (po 6 až 20min běhu porovná výkon s průměrem vašich tréninků), běžecký trénink, příprava běhu, propojení s dalším snímači rychlosti a kadence.

Golfové funkce

Hraní golfu a informace o jamce, přesunutí vlajky, měření úderu, zobrazení vzdálenosti pro layup a dogleg, aktualizace skóre, sledování výsledků, Garmin AutoShot, detailní zobrazení greenu s umístění jamky či překážek, kompatibilní s TruSwing™, golfový počítač kilometrů.

Outdoorové funkce

Přednastavené profily na outdoorové sporty: mnoho tréninkových profilů, např.: horolezectví, vandrování, stand-up paddling, veslovací trenažér či pro taktické použití: navigace od bodu k bodu, okamžité zaznamenávání tras a funkce zpátky na start, UltraTrac, TracBack, barometr: výškový profil, upozornění na nepřízeň počasí, ideální počasí, měření vertikální rychlosti, celkový vzestup/sestup, kompatibilní s Base Camp, GPS údaje.

Cyklistické funkce

Přednastavené cyklistické profily: cyklistika, trenažér, horské kolo. Porovnání tréninku s předchozími výkony, měření jednotlivých kol a maximálního výkonu za každé kolo (pomocí snímače), nastavení cíle, zvukové upozornění na dosažení vzdálenosti, času, intervalový trénink, kompatibilita s Vector™, kompatibilita s dalšími senzory jako je měření frekvence šlapání.

Plavecké funkce

Přednastavené plavecké profily: Bazén: měření vzdálenosti/délek, automatické rozpoznání plaveckého způsobu, měření počtu záběrů, tempo na délku/úsek/celý trénink, odpočet startu, efektivita plavání SWOLF, záznam nácviku. Tepová frekvence: ano (pomocí HRM-Tri™ a HRM-Swim™).

Navíc

Měření fyziologických hodnot: ano (čas na regeneraci, laktátový práh, FTP, zátěžový test, VO2 max. u běhu i jízdě na kole, příprava běhu, tréninkový efekt a tréninkový status, Running Dynamics (k dokoupení), měření fyzické kondice, propojení: USB, Wi-Fi® a Bluetooth, funkce běhu/chůze, stanovení cíle/výsledného času, nastavení upozornění, nastavení vzhledu ciferníku.

Vlastnosti

Materiál skla: vyztužená polymerová vlákna. Materiál pouzdra: vyztužená polymerová vlákna. Řemínky QuickFit™: ano (22 mm). Materiál řemínku: silikon. Rozměry: 47 × 47 × 13,9 mm. Hmotnost: 49 g. Typ zobrazení: antireflexní, transflektivní MIP. Formát zobrazení (šířka × výška): 30,5 mm, rozlišení displeje (šířka na výšku): 240 pixels, barevný displej, paměť: 64 Mo.

Jazyk

Zařízení podporuje český jazyk.

Obsah balení

Hodinky Forerunner 935, dobíjecí kabel, návod.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa