Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat
KALENJI
/common/3Dpictures/a/3f17fba3-8e82-4b57-9707-6253749838e1.zip/index.html
Kód : 8501812

HODINKY ONRHYTHM 900 ČERNÉ

5/5
Hodinky pro běžce na získání informací o kalorické spotřebě a měření tepové frekvence na zápěstí. Najděte si tempo, zklidněte dech, spalte více kalorií a trénujte kardio!

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

TECHNICKÝ POPIS

Proč běhat s pulsmetrem?

Tepová frekvence se měří v bpm (tepy za minutu). Čím intenzivnější je trénink, tím rychleji tluče srdce, a tím je i hodnota bpm vyšší. Na základě vaší tepové frekvence vám hodinky sdělí, v jaké fázi tréninku se nacházíte: zahřátí, komfort, vytrvalost, odolnost, maximální výkon. Každá tato fáze má jiný vliv na vaše tělo: pohodlí při sportu, úbytek váhy, větší odolnost.

Tepová frekvence na zápěstí: technologie Philips

Snímač tepové frekvence na zápěstí umožňuje zjednodušit hodinky a učinit jejich nošení pohodlnější. Naše oddělení výzkumu a rozvoje už déle než 2 roky testuje různé způsoby měření tepové frekvence na zápěstí.
Zvolili jsme nejnovější technologii optického snímání tepové frekvence Philips, abychom v hodinkách nabídli nejspolehlivější snímače tepu na trhu.

Pro dýchání bez obtíží

Také často na konci tréninku sotva popadáte dech? Hodinky ONrhythm 900 od Decatlonu vám umožní nalézt si takové tempo, aby se váš tep nepohyboval v prahových hodnotách. Ve zóně komfort si můžete při běhu povídat. Ve vytrvalostní zóně je výkon vyšší, ale dýcháte bez obtíží. V zóně odolnosti se zadýcháte po několika minutách.

Spalování kalorií

Běháte, abyste zůstali štíhlí? Zóna komfort je nejzajímavější, protože při ní spalujete především tuk a omezuje se při ní zadýchávání. V rámci této zóny se vaše tělo nenachází ve stresu. Má tak čas na spalování kalorií, které přeměňuje na energii pro svaly.

Trénink rychlejšího tempa

Pro pohodlnější běh o vyšším tempu je zapotřebí do plánu zapojit intervalový trénink. Princip je velmi snadný: jedná se o střídání rychlého běhu s pomalými fázemi běhu, či chůze. Hodinky ONrhythm umožňují připravit si intervalový trénink a dozvědět se, zda se nacházíte ve správné kardio zóně. Cviky pro intervalový trénink naleznete na Kalenji.cz a v běžecké aplikaci Decathlon Coach.

Jak jsou vypočítávány zóny mého úsilí?

Zóny vašeho úsilí (zahřátí, komfort, vytrvalost, odolnost) jsou vypočítávány automaticky na základě vaší maximální tepové frekvence, která je hodinkami zohledňována s ohledem na váš věk a pohlaví. Zahřátí: 50 až 60 % max. tepové frekvence. Komfort (či základní vytrvalost): 60 až 70 % max. tepové frekvence. Vytrvalost: 70 až 80 % max. tepové frekvence. Odolnost: 80 až 90 % max. tepové frekvence. (Jinak také maximální odolnost): 90 až 100 % max. tepové frekvence.

Tepová frekvence na zápěstí: jak to funguje?

Při sportu, a tedy i u běhu, bije vaše srdce rychleji. Průtok krve žilami se zrychluje. Zelené světlo na spodní straně umožní hodinkám ONrhythm 900 číst průtok krve a tím i vaši tepovou frekvenci. Tento snímač je zcela zabudovaný v hodinkách. Nepotřebujete žádný kardio pás.

Je optický snímač méně přesný než hrudní pás?

Během testování jsme zjistili, že snímač má odchylku v průměru 2 bpm ve srovnání s nejlepšími hrudními pásy na trhu. Měření je pomalejší při intervalovém tréninku. Stejně jako řada běžců sdílíme názor, že výhody snímače tepové frekvence na zápěstí (pohodlí, jednoduchost, hmotnost atd.) přesahují jeho nevýhody.

Jak správně nosit hodinky ONrhythm 900?

Pro optimální měření tepové frekvence noste hodinky ONrhythm 900 za vyčnívající kostí na zápěstí. Snímač musí být ve styku s pokožkou. Řemínek proto musí být natěsno, nicméně ne tak, aby vám to nebylo nepříjemné. Výkon kardio optiky se zhorší, bude-li náramek příliš volný. Více naleznete v instruktážním videu na konci stránky.

Funguje kardio optika hodinek ONrhythm 900 pro všechny typy pleti?

Technologie kardio snímače hodinek ONrhythm 900 je koncipovaná pro všechny barvy pleti a jakoukoliv míru ochlupení. U tmavé nebo tetované kůže je přenos světla kůží slabší. Snímač se proto přizpůsobí tak, že dodává více světla a upravuje tak citlivost světelného snímače. Nicméně kdybyste se přesto setkali s problémy, spojte se s naším týmem pomocí mailové adresy support@geonaute.com.

Hodí se kardio optika hodinek ONrhythm 900 na všechny sporty?

Technologie kardio snímače hodinek ONrhythm 900 je optimální k provozování sportovních aktivit s opakovaným pohybem, jako jsou běh, chůze nebo cyklistika. U sportů s nesynchronizovanými pohyby, jako jsou fitness sporty, posilování, raketové a kolektivní sporty mohou nastat chyby v měření.

Manuální nastavení kardiozón

Pokud si přejete trénovat v konkrétní tepové zóně, můžete si ji ručně nastavit v hodinkách (v bpm či % max. TF). Grafický ukazatel na displeji a zvukový signál vás upozorní, jakmile se ocitnete mimo zónu. Do hodinek také můžete zadat přímo hodnoty tepové frekvence při odpočinku a maximální námaze, pokud je znáte.

Porovnání tréninků

Hodinky ONrhythm 900 vám umožňují prohlédnout si shrnutí posledních tréninků. U každého tréninku je uveden čas běhu, průměrná tepová frekvence a spálené kalorie.

Naplánování intervalového tréninku

Na hodinkách ONrhythm 900 od značky Decathlon si můžete nastavit celý intervalový trénink: čas na rozehřátí, čas na výkon, čas na odpočinek, čas na uvolnění, počet sérií intervalů, čas na odpočinek mezi sériemi.

Výdrž a dobíjení

Hodinky ONrhythm 900 mají výdrž 50 h v režimu kardio a 1 měsíc v režimu hodinek. Dobíjí se USB kabelem, který je součástí balení.

Rozměry

Užitný průměr displeje: 30 mm. Síla: 15 mm. Hmotnost: 45 g.

Záruka a poprodejní servis

Decathlon poskytuje na své výrobky dvouletou záruku. Dotazy vám rádi zodpovíme na naší stránce podpory support.geonaute.com. Najdete tu užitečné rady, jak výrobky používat: manuály, nejčastěji kladené otázky a instruktážní videa. Chceme vám být maximálně k dispozici, proto pracují pracovníci podpory 24 hodin denně, aby vám mohli osobně odpovědět.

Omezení při používání

Hodinky jsou určeny na sportovní a rekreační použití. Nejedná se o lékařský přístroj. Zobrazované údaje mají informativní charakter a neměly by být využívány v rámci léčby nemoci.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Manžeta
90.00% termoplastický polyuretan, 10.00% nerezová ocel
Kostra
10.00% polymethylmethakrylát, 20.00% nerezová ocel, 70.00% akrylonitrilbutadienstyren
Deska
30.00% měď, 70.00% PCBA

NAŠE ZÁVAZKY

Testování výrobku Kalenji testuje všechny své výrobky ve spolupráci se skupinou uživatelů v podmínkách, pro které byly výrobky navrženy. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Díky těmto testům mohou produktoví manažeři, technici i ostatní pracovníci Kalenji týmu navrhovat dokonale funkční výrobky, s nimiž jsou uživatelé naprosto spokojeni.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI