DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
DOMYOS

Nejpohodlnější rotoped naší řady.

/common/3Dpictures/a/a244e795-5b18-4185-8dce-d4da0a6b9b75.zip/index.html
Kód : 8359839
Fitness

Domácí Rotoped Comfort

DOMYOS
Určeno pro kondiční tréninky a spalování kalorií (k pravidelnému používání). Nejpohodlnější domácí rotoped naší řady. Pohodlné sedlo, rám pro snadné nasedání a nastavení rotopedu poskytují při tréninku pohodlí. 0 Ohledně vyzkoušení kontaktujte svou nejbližší prodejnu. K objednání na prodejně využijte kiosek s doručením zdarma až k vám domů! >První pomoc při problémech se strojem

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

TECHNICKÝ POPIS
Hmotnost a rozměry

Rozměry 94 × 58 × 121 cm, hmotnost: 40 kg. Rozměry balení: 97,3 × 67 × 27,8 cm. Celková hmotnost: 44 kg.

Příznivé účinky tréninku na rotopedu

Cvičením na rotopedu trénujete výdrž a zpevňujete svaly celého těla. Světová zdravotnická organizace doporučuje pro udržení fyzické kondice cvičit pravidelně a v mírném tempu (člověk se nezadýchává a je schopen si povídat) po dobu 22 min/denně. Pokud si přejete zhubnout, doporučuje Světová zdravotnická organizace cvičit pravidelně a v mírném tempu, avšak po dobu 44 min/denně.

Zátěžové kolo a plynulý chod pedálů

Zátěžové kolo rotopedu zajišťuje plynulý chod pedálů.
Čím je zátěžové kolo těžší, tím je chod pedálů plynulejší a váš trénink příjemnější.

Tréninkový počítač, váš virtuální trenér

Tréninkový počítač rotopedu Comfort zobrazuje 5 údajů: kalorická spotřeba, překonaná vzdálenost, doba tréninku, rychlost, tepová frekvence (hrudní pás je součástí balení). 7 programů navržených našimi trenéry
umožňuje příjemný trénink s ohledem na vaše cíle (zbavení se nadbytečných kilogramů, zpevnění svalů, návrat do formy, zlepšení výkonnosti atd.).

Měření tepové frekvence

K rotopedu je dodáván hrudní pás pro měření tepové frekvence. Jedná se o nejspolehlivější způsob, jak měřit tepovou frekvenci. Před připnutím pásu na hrudník navlhčete čidla. Pás pevně stáhněte. Vaše tepová frekvence se za několik vteřin zobrazí na displeji.

Rady pro správné seřízení rotopedu

Pro pohodlí při jízdě je důležité nastavit si správnou výšku sedla. Stoupněte si vedle rotopedu a nastavte výšku sedla tak, aby dosahovalo do úrovně vašich kyčlí. Výše umístěná řídítka umožňují trénink se vzpřímenými zády. Níže umístěná řídítka (tj. pozice v mírném předklonu) usnadňují šlapání. Nezapomeňte dostatečně utáhnout klipsny.

Stabilita rotopedu

Pro optimální pohodlí vám doporučujeme umístit rotoped na speciální podložku (např. model DF 920). Pěnová podložka zajišťuje stabilitu rotopedu při jízdě, snižuje otřesy i hluk a chrání podlahu před poškozením.
Rotopedy Domyos jsou vybaveny dvěma stabilizátory u zadních nohou. Zajišťují dokonalou stabilitu při tréninku na každém typu podlahy.

Rady k přemístění rotopedu

Tento domácí rotoped je vpředu vybaven transportními kolečky. Při přesunu si stoupněte čelem k trenažéru. Zapřete se o něj nohou, zatlačte na řídítka a převraťte jej na kolečka. přemístěte tam, kam potřebujete.

Náhradní díly

Náhradní díly jsou v prodeji po dobu 10 let.

Zobrazit více Zobrazit méně
SLOŽENÍ/RADY
Složení
Rám
100.00% ocel
Čepice
100.00% polyuretan
Rady k údržbě Pravidelně kontrolujte dotažení šroubů a další části přístroje. Po každém tréninku z výrobku setřete kapky potu. Pravidelně z rotopedu otírejte prach.
Rady pro skladování Skladujte na suchém místě, nikoli venku.
Omezení v používání Nosnost: 130 kg. Pouze pro domácí použití.
Jak vybrat výrobek?
NAŠE ZÁVAZKY
Testování výrobku Sedlo tohoto domácího rotopedu testovali a vybrali sami uživatelé.
Záruka Záruka 5 let na rám, 2 roky na díly. Dostupnost náhradních dílů: 2 roky.
VAŠE HODNOCENÍ
HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ