Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
OLAIAN
10300
  • TOPY NA OCHRANU PŘED SLUNCEM A CHLADEM Surfing a bodyboard - DĚTSKÉ ŠORTKY NEOLEGS BLK OLAIAN - Plavky a trička s UV ochranou
  • TOPY NA OCHRANU PŘED SLUNCEM A CHLADEM Surfing a bodyboard - DĚTSKÉ ŠORTKY NEOLEGS BLK OLAIAN - Plavky a trička s UV ochranou
  • TOPY NA OCHRANU PŘED SLUNCEM A CHLADEM Surfing a bodyboard - DĚTSKÉ ŠORTKY NEOLEGS BLK OLAIAN - Plavky a trička s UV ochranou
Kód : 8403250
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TOPY NA OCHRANU PŘED SLUNCEM A CHLADEM

DĚTSKÉ NEOPRENOVÉ SURFOVÉ ŠORTKY S UV OCHRANOU 900 ČERNÉ OLAIAN

OLAIAN
4.9/5
4.9/5
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
Legíny na ochranu před sluncem na surfu či bodyboardu. Zkušený surfař. Do vod o teplotě nad 22 °C. Pobyt ve vodě až 3 hodiny. Dětské šotky chrání před sluncem i ve vodě a neopren zaručuje vyšší tepelný komfort.

Klíčové vlastnosti

Nižší podráždění pokožky Zabraňuje podráždění o desku surfu a bodyboardu. Na až 3hodinové sportování.
Ochrana před chladem Díly z neoprenu 1,5 mm.
Stabilita Přiléhavý pas se šňůrkou na utažení. Možnost přivázat tričko.
Ochrana před sluncem Faktor UPF 50+. Odráží min. 95 % UV záření.

Technický popis

Chrání před UV zářením i mokrá.

Materiál výrobku s UV ochranou Olaian odrazí minimálně 98 % UVB a 95 % UVA paprsků (UPF 50+). Zaručuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Výrobek je vhodný na vodní a plážové sporty. Odrážení UV záření je zajištěno hustotou textilních vláken, což zaručuje dlouhodobou ochranu i po vyprání.

Co znamená UPF 50+?

UPF (Ultra Violet Protection Factor) je univerzální, normami uznávaný faktor ochrany před sluncem. Udává míru ochrany před sluncem u textilií, přesněji množství paprsků, které tkanina propouští. Pro ochranu odpovídající normám musí látka blokovat minimálně 95 % UV záření. Faktor UPF 50+ znamená, že materiál odrážet minimálně 95 % UVA a 98 % UVB záření.

Hřejivost a vítr

Minimální doporučená teplota vody na samostatné nošení tohoto výrobku je 22 °C.Doba pobytu ve vodě: 3 hodiny. Tyto šortky jsou vybaveny neoprenovými díly pro vyšší hřejivost.

Materiály

Šortky s UV ochranou vyrobené z textilu a neoprenu mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Pro zaručení vyšší odolnosti vůči prodření je neopren podšitý polyesterem. Síla neoprenu: 1,5 mm. Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.

Chrání před podrážděním pokožky

Tyto šortky s neoprenem a UV ochranou zabraňují podráždění a odření o surfové prkno nebo bodyboard. Testy potvrdily, že podráždění kůže výrobek brání až po dobu 3 hodin.

Stabilita ve vlnách

Díky přiléhavému pasu a šňůrce na utažení šortky dobře drží na těle i po pádu do vln.Pro maximální ochranu doporučujeme šortky kombinovat s tričkem Tribord 500 900 s UV ochranou (v prodeji modely s krátkým i dlouhým rukávem).

Chraňte své děti

Dětská pokožka je velmi citlivá. Absorbuje dvakrát až třikrát více paprsků než pokožka dospělých. Proto je důležité dítě chránit před sluncem.

Ochrana před sluncem

Výrobek účinně chrání před sluncem, přesto je důležité nepodceňovat odrazy paprsků (od vody, písku), teplotu vzduchu a intenzitu slunečních paprsků. Šortky proto doplňte o další sluneční ochranu: sluneční brýle, pokrývku hlavy, používejte vhodné opalovací krémy a dodržuje pravidelný pitný režim.

Rady k ochraně před sluncem

https://www.tribord.tm.fr/conseil/la-protection-solaire-en-surf-a_32367.

Co je Olaian?

Produkty Tribord na surfing jsou nyní v Decathlonu nabízeny pod novou značkou Olaian, vyhrazenou pro vybavení na surfing, bodyboarding a skimboarding. Všechny naše výrobky pro surfování budou postupně přejmenovány. Je proto možné, že na vašem výrobku bude jiné logo, než jaké je na ilustračním obrázku.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Během celého životního cyklu výrobku jsou pomocí mnoha ukazatelů měřeny jeho dopady na životní prostředí. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na škále ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojil do této iniciativy, a přispívá tak k ochraně životního prostředí. Více na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
10% Polyester, 90% Kaučuk - Chloropren - Neopren
Vnější materiál
85% Polyester, 15% Elastan
Rady k údržbě Před prvním použitím umyjte/vyperte. Po použití opláchněte čistou vodou.. Perte v ruce.
Doporučení pro praní
Perte v ruce
Perte v ruce
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Omezení v používání Voda > 22 °C. I mokrá chrání před sluncem. Filtruje 95 % UV.

Naše závazky

Schváleno Materiál zachycující sluneční záření byl testován našimi odborníky v laboratoři. Splňuje požadavky platné normy EN 13758-2. Všechny použité materiály se testují již před samotnou výrobou oděvů. Vedle testů zajištěných nezávislými laboratořemi provádíme pomocí speciálních měřících přístrojů také testy vlastní. Celý výrobek se poté testuje v laboratoři, v suchém i mokrém stavu, a rovněž v praxi (při aktivitě, pro kterou je určen).
Testování výrobku Vyvinuto a testováno ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi