Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách. Ostatní zboží je možné objednat online a poté vyzvednout.
FORCLAZ
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Příjem energie - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Příjem energie
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Příjem energie - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Příjem energie
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Příjem energie - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Příjem energie
Kód : 8588022
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK

Dehydratované boloňské těstoviny 120 g FORCLAZ

FORCLAZ
4.4/5
4.4/5
Decathlon
  • Doručení na prodejnu Odhadované datum doručení 24/02/2021 Zdarma
  • Odběrné místo Odhadované datum doručení 26/02/2021 69
  • Doručení domů Odhadované datum doručení 26/02/2021 99
Pokrm určený na dodání energie při náročném treku. Hmotnost minimálně: 140 g. 381 kcal ve 100 g výrobku (dehydratovaný výrobek váží 140 g). Celková hmotnost v hydratovaném stavu: 400 g.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Rychlá a snadná příprava (5–8 min) díky odměrce na vnitřní straně.
Energetická hodnota 381 kcal na 100 g v dehydratovaném a 400 g v hydratovaném stavu.
Snadný přenos Uzavíratelný sáček. Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm. Celková hmotnost: 140 g.

Technický popis

Návod k použití

Otevřete sáček a přibližte oba okraje k sobě tak, aby se dotkly. Dno sáčku se tak otevře do podoby hlubokého talíře. Přilijte 280 ml vroucí vody (do úrovně 6) a lžící zamíchejte. Sáček uzavřete. Během rehydratace sáček pravidelně protřepávejte. Vyčkejte 5 až 8 minut, sáček otevřete, promíchejte a můžete konzumovat.

Návod k použití (pokračování)

Sáček lze odtrhnout v polovině a použít ho jako misku. Pozor – čím je voda teplejší, tím rychleji se pokrm rehydratuje. Pokud nepoužijete vroucí vodu, před konzumací počkejte pár minut navíc.

Na vašem názoru záleží!

Jelikož zdraví a pohoda sportovců je pro nás na prvním místě, vylepšili jsme recepturu podle vašich připomínek zanechaných na našich stránkách. Vypracovali jsme nový recept s nižším obsahem soli. Nová receptura je složena z potravin procházejících z Francie. Maso je lyofilizované a pochází z francouzských chovů.

Dehydratace, nebo lyofilizace?

Většina potravin v naší nabídce je lyofilizovaná (vyjma koření, rýže a těstovin). Jedná se o způsob sublimace (přechod vody z pevného skupenství přímo do plynného). Díky tomu lze zachovat všechny výživové vlastnosti vybraných přísad (na rozdíl od dehydratačních procesů). A co je zejména důležité, chuť potravin zůstane zachována a je možné použít menší množství konzervačních látek.

Jak jsou výrobky připravovány?

Naše nabídka lyofilizovaných pokrmů je vyrobena ve Francii. Hovězí maso (z francouzských chovů) se vaří při nízké teplotě (kolem 70 °C) po dobu 45 minut až 1 hodiny a poté je lyofilizováno. Další přísady (škroby apod.) podstupují lyofilizaci zvlášť. Všechny přísady se poté smíchají a podle receptu se přidá koření a aromatické byliny. Celá směs se následně vsype do uzavíratelných sáčků.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost v rehydratovaném stavu: 400 gramů. Hmotnost v suchém stavu: 120 g. Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm. Hmotnost: 140 gramů vč. sáčku.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g/120 g (= 1 porce). Energetická hodnota: 1 607 kJ - 381 kcal/1 928 kJ - 457 kcal. Tuky: 8,0 g/9,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g/5,2 g. Saracharidy: 56,0 g/67,0 g, z toho cukry: 12,0 g/14,0 g. Bílkoviny: 19,0 g/23,0 g. Sůl: 2,9 g/3,5 g.

Hmotnost

0,14 KGM
Celková hmotnost.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Skladujte na suchém a chladném místě.

Naše závazky

Schváleno Všichni vývojáři měli možnost tyto boloňské těstoviny vyzkoušet během jeho vývoje, ale i během túr do masivu hory Mont Blanc. Právě zde se totiž nacházejí kanceláře značky Forclaz – značky výrobků na treking v rámci prodejen Decathlon. Výrobek byl testován a schválen v reálných podmínkách. Pokrm testovala skupina uživatelů na pětitýdenním treku, který se dva týdny odehrával na Kanárských ostrovech a tři týdny na trase GR10.
Testování výrobku Všechny naše potravinářské výrobky jsou testovány v každé fázi svého vývoje. Na testech se podílejí naše týmy společně se spotřebiteli, abychom tak mohli dostát jejich očekávání. Lyofilizovaný pokrm nakonec schválily pro prodej naše odbornice na výživu a skupina hodnotitelů.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud jste si tento produkt nevybrali, podívejte se na další zajímavé produkty z kategorie kempování. Základem je kvalitní stan. Máme v nabídce modely pro všechny možné účely. Dále se můžete podívat na nejrůznější přístřešky, které vás ochrání před sluncem na pláži nebo před deštěm během pobytu v kempu. Nezapomeňte se na váš pobyt v kempu vybavit také kvalitním spacákem, protože ten rozhoduje o pohodlí během noci. Kvalitní kempingová matrace nebo samonafukovací karimatka vás zase ochrání před nerovnostmi a zimou od země. A konečně, po celodenním výletu je důležité správné a dostatečné doplnění energie. zkuste něktré z našich turistických instantních jídel, které si můžete připravit v ešusu na některém z našich kempingových vařičů.