Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
FORCLAZ
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Příjem energie - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Příjem energie
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Příjem energie - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Příjem energie
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Příjem energie - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Příjem energie
Kód : 8588022
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK

Dehydratované jídlo boloňské těstoviny 120 g FORCLAZ

FORCLAZ
4.4/5
4.4/5
Decathlon
Pokrm určený na dodání energie při náročném treku. Hmotnost minimálně: 140 g. 381 kcal ve 100 g výrobku (dehydratovaný výrobek váží 140 g). Hmotnost rehydrovaného pokrmu: 400 g.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Rychlá a snadná příprava (5–8 min) díky odměrce na vnitřní straně.
Energetická hodnota 381 kcal na 100 g dehydrovaného a 400 g rehydrovaného pokrmu.
Snadný přenos Sáček lze znovu zavřít. Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm. Celková hmotnost 140 g.

Technický popis

Návod k použití

Otevřete sáček a přibližte oba okraje k sobě tak, aby se dotkly. Dno sáčku se tak otevře do podoby hlubokého talíře.
Přilijte 280 ml vroucí vody (do úrovně 6) a lžící zamíchejte. Sáček uzavřete. Během rehydratace sáček pravidelně protřepávejte. Nechte 5 až 8 minut odstát, znovu promíchejte a následně snězte.

Pokyny k použití (pokračování)

Sáček je možné v polovině roztrhnout a použít jako misku.
Čím teplejší je voda, tím lépe ji směs nasákne. Pokud se tedy voda ještě nevaří, raději pár minut ještě počkejte. Jídlo pak bude lepší.

Na vašem názoru záleží!

Jelikož zdraví a pohoda sportovců je pro nás na prvním místě, vylepšili jsme recepturu podle vašich připomínek zanechaných na našich stránkách. Vypracovali jsme nový recept s nižším obsahem soli. Nová receptura je složena z potravin procházejících z Francie. Maso je lyofilizované a pochází z francouzských chovů.

Dehydratace nebo lyofilizace?

Většina našich potravin je lyofilizována (s výjimkou koření, rýže a těstovin). Jedná se o proces sublimace (přeměnění vody z pevného do plynného stavu). Tím se zachovávají všechny nutriční vlastnosti použitých ingrediencí (na rozdíl od jiných procesů dehydratace). Také je díky tomu možné udržet chuť jídla prakticky beze změny a omezit používání konzervantů.

Jak se výrobky připravují?

Naše nabídka lyofilizovaných pokrmů je vyrobena ve Francii.
Hovězí maso (z francouzských chovů) se vaří při nízké teplotě (kolem 70 °C) po dobu 45 minut až 1 hodiny a poté je lyofilizováno. Další přísady (škroby apod.) podstupují lyofilizaci zvlášť.
Všechny přísady se poté smíchají a podle receptu se přidá koření a aromatické byliny. Celá směs se následně vsype do uzavíratelných sáčků.

Hmotnost a rozměry

Rehydrované: 400 g.
Dehydrované: 120 g.
Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm.
Celková hmotnost: 140 g i se sáčkem.

Baleno v ochranné atmosféře. Po otevření ihned spotřebujte.

Potraviny nemohou být čerstvé donekonečna. Po nějakém čase se jejich kvalita sníží nebo se zkazí. Abychom tento proces kažení zbrzdili a uchovali čerstvost potravin po co nejdelší dobu, je do balení před zatavením přidán balicí plyn (dusík E941). Dusík je inertní, bez zápachu a ochrání před oxidací a zabrání vniku částic vlhkosti.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g | 120 g (= 1 porce). Energetická hodnota: 1607 kJ - 381 kcal | 1928 kJ - 457 kcal. Tuky: 8,0 g | 10,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g | 5,2 g. Sacharidy: 56,0 g | 67,0 g, z toho cukry: 12,0 g | 14,0 g. Bílkoviny: 19,0 g | 23,0 g. Sůl: 2,9 g | 3,5 g.

Hmotnost

0,14 KGM
Hmotnost

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Skladujte na suchém a větraném místě.

Naše závazky

Schváleno Všichni vývojáři měli možnost tyto boloňské těstoviny vyzkoušet během jejich vývoje, ale i během túr do masivu hory Mont Blanc. Právě zde se totiž nacházejí kanceláře značky Forclaz – značky výrobků na treking v rámci prodejen Decathlon.
Pokrm byl testován a schválen v reálných podmínkách. Pokrm testovala skupina uživatelů na pětitýdenním treku, který se dva týdny odehrával na Kanárských ostrovech a tři týdny na trase GR10.
Testování výrobku Všechny naše potravinářské výrobky jsou testovány v každé fázi jejich vývoje. Na testech se podílejí naše týmy společně se spotřebiteli, abychom tak mohli dostát jejich očekávání.
Lyofilizovaný pokrm nakonec schválily pro prodej naše odbornice na výživu a skupina hodnotitelů.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud jste si tento produkt nevybrali, podívejte se na další zajímavé produkty z kategorie kempování. Základem je kvalitní stan. Máme v nabídce modely pro všechny možné účely. Dále se můžete podívat na nejrůznější přístřešky, které vás ochrání před sluncem na pláži nebo před deštěm během pobytu v kempu. Nezapomeňte se na váš pobyt v kempu vybavit také kvalitním spacákem, protože ten rozhoduje o pohodlí během noci. Kvalitní kempingová matrace nebo samonafukovací karimatka vás zase ochrání před nerovnostmi a zimou od země. A konečně, po celodenním výletu je důležité správné a dostatečné doplnění energie. zkuste něktré z našich turistických instantních jídel, které si můžete připravit v ešusu na některém z našich kempingových vařičů.