DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA
DEEPER

Bezdrátový sonar.

  • Rybolov Rybolov - DEEPER PRO PLUS WIFI DEEPER - Rybářské příslušenství
Kód : 8514564
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Rybolov

Sonar Deeper Pro Plus WiFi na rybolov DEEPER

DEEPER
Decathlon
až do 5 999 - %

od

5 999**
0.73 V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.

REZERVACE NA PRODEJNĚ - v případě, že je zboží dostupné na vámi vybrané prodejně, můžete si ho rezervovat. Zboží Vám připravíme k vyzvednutí do 1 hodiny. Platnost rezervace je 1 den.
5 999  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow5 999**
0.73 V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Určeno pro mořský i sladkovodní rybolov. Sonar Deeper Smart Sonar PRO + využívá pro spojení technologii Wi-Fi, která poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Univerzální využití Bezdrátový sonar je vhodný na univerzální použití.

TECHNICKÝ POPIS

Popis

Připojení na Wi-Fi, integrovaný GPS modul, dvojitý paprsek, vhodný do moře i sladkých vod, ultra lehký a přenosný, dobíjecí baterie, výdrž 5,5 h na jedno nabití při nepřetržitém používání, doba kompletního dobití: 2 hodiny.

Deeper Pro +

Verze Deeper Smart Sonar PRO+ využívá pro spojení technologii Wi-Fi, která poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m. Díky inovativním funkcím umožňuje sonar Deeper Smart Sonar PRO+ přenášet rychle co nejpřesnější údaje. Nastavení citlivosti a barevného zobrazení ve vysokém rozlišení umožňuje rychlý a přesný rybolov.

Technologie Wi-Fi

Sonar Deeper Smart Sonar PRO + využívá pro spojení technologii Wi-Fi. Není tedy zapotřebí mít signál ve smartphonu, či si zapínat data. Připojení Wi-Fi poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m.

Kompatibilita aplikace

Aplikace Deeper je kompatibilní s více než 9 800 přístroji se systémy iOS či Android. Sonar je vybaven on-line i offline režimem a umožňuje: sluneční a lunární kalendář, podrobné poznámky o podobě dna, mapy k dispozici i v offline režimu, předpověď počasí, fotoaparát, sdílení na sociálních sítích atd. Aplikace Deeper je možné nastavit v různých jazycích (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Rybolov s nejlepšími technologiemi

Deeper Smart Sonar PRO+ má univerzální použití. Sonar plave na hladině a vysílá detailní informaci o podobě dna a o vodním sloupci (hloubka, struktura dna, teplota, vegetace, zaměření ryb atd.). Deeper Smart Sonar PRO+ lze velmi snadno připojit, lze jej tak používat ze břehu, mola, lodi, kajaku či float-tube člunu. A navíc je naprostou jedničkou mezi sonary.

Režim GPS

Deeper Smart Sonar PRO+ má integrovaný velmi přesný GPS snímač, který umožňuje mapovat polohu ryb i podobu dna. Tato technologie nabízí možnost zmapovat a uložit si hloubkové mapy i při použití ze břehu. Hloubkové mapy si můžete uložit, a mít tak k nim kdykoliv přístup.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

NAŠE ZÁVAZKY

Záruka 2 roky

NAŠI ZÁKAZNÍCI TAKÉ ZAKOUPILI…

Naši zákazníci také zakoupili…

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ