Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
OXELO
Kód : 8398286

CRUISER CITY TRASHER GRAPH

Určeno pro ježdění po městě a cruising. Konkávní tvar mini cruiseru je určen na jízdu po městě a na chodníky, nose a tail umožňují zdolávání překážek a první triky.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

Technický popis

K čemu tento skateboard slouží?

Tento skateboard je ideální na cruising, jinými slovy jde o dokonalé prkno na pohyb po městě. Ideální velikost na krátké cesty po městě, navržený tak, aby překonal všechny překážky. Zkrátka cruiser na bezstarostnou jízdu.

Deska cruiseru City Trasher

Skateboard ze 7 vrstev (2 z kanadského javoru a 5 z břízy). Rozměry: 29,13" × 8,26", neboli 74 × 21 cm. Pružnost: Tuhý. Konkávní deska – prohnutá po délce, ve tvaru misky. Tento tvar zvyšuje přesnost odrazů a prkno tak má živější trajektorii. Nose a tail pro provádění triků a snazší překonávání překážek (např. chodníků).

Kolečka a ložiska

Polyuretanová kolečka o průměru 61 mm. Velikost pro lepší zrychlení a ovladatelnost. Tvrdost: 78A, měkká pro pohodlí při jízdě a vyšší přilnavost. Upozornění: kolečka nejsou vhodná na slidy. Ložiska ABEC7 pro velmi vysokou kvalitu skluzu.

Trucky (upevnění koleček)

Hliníkové trucky a klasický tvar. Polyuretanová kolečka s tvrdostí 95A.

Kolik tento skateboard váží?

2,7 kg.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Skateboard ze dřeva
100.00% dřevo
Trucky
100.00% hliník
Kolečka na skateboard
100.00% polyuretan
Ložiska
100.00% železo
Rady pro skladování Skladujte na suchém místě. Neskladujte venku.
Omezení v používání Nevhodný pro uživatele nad 100 kg.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi