Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKY ČOKOLÁDOVÉ APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKY ČOKOLÁDOVÉ APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKY ČOKOLÁDOVÉ APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKY ČOKOLÁDOVÉ APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKY ČOKOLÁDOVÉ APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKY ČOKOLÁDOVÉ APTONIA
Kód : 8518589
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TYČINKY, GELY PO VÝKONU

Cereální tyčinka lesní plody s čokoládovou polevou 10 × 30 g APTONIA

APTONIA
4.7/5
4.7/5

Příchuť : Bobulovité ovoce / Bílá čokoláda

Decathlon
Cereální tyčinky na doplnění energie při intenzivní sportovní aktivitě trvající až 3 hodiny. Hledáte kvalitní cereální tyčinku na sport? Cereální tyčinku můžete pro dodání energie konzumovat před tréninkem, při tréninku i po jeho skončení.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota 133 kcal až 138 kcal, podle příchuti (uvedeno níže).
Snadné otevírání / zavírání Díky systému Clak se velmi snadno otevírají.
Snadný přenos Praktické balení lze uložit do kapsy.
Složení Výrobek neobsahuje palmový olej.

Technický popis

Nové složení inspirované vaším přáním

Nabízíme vám tyčinku, která není tak sladká: jelikož jsme glukózový sirup nahradili rýžovým sirupem a ztenčili čokoládovou polevu. Dále jsme z receptu vyloučili veškeré přísady a dochucovadla, která neměla žádnou přidanou hodnotu. A to například? Například jsme odstranili sorbitol, karamelové aroma a cukroestery mastných kyselin, ale zejména: jsme vyloučili palmový olej!

Produktová manažerka značky Aptonia, popisuje naše zdravé a k přírodě šetrné výrobky

V řadě kuchařských receptů je spousta ingrediencí, které nemáme běžně v kuchyni. Naší snahou tedy bylo vytvořit maximum výrobků, které odpovídají tomu, jak běžně vaříme. Samozřejmě u sportovních doplňků je nějaké složení povinné, ale u něj víme, jaké má přínosy. Chtěli jsme výrobek dle vašich představ, který bude lépe uzpůsoben sportu. A zároveň chceme být ekologičtí a nepoužívat palmový olej.

Co znamená vydařené složení?

Abyste věděli, co k čemu slouží! Například velmi malé množství tokoferolu (< 0,05 %) jsme do receptu přidali z důvodu nahrazení palmového oleje slunečnicovým olejem. Tokoferol zabraňuje jeho oxidaci vedoucí ke zhořknutí tyčinky. Navíc je tokoferol přírodní rostlinný extrakt bohatý na vitamín E.

Nové složení i nový obal

Tyčinky se zdravějším obsahem a bez přidaného palmového oleje vám navíc nyní představujeme v praktičtějším balení: balení již obsahuje 6 a ne 5 tyčinek. Navíc po dohodě s dodavatelem jsou tyčinky balené jednotlivě, což je velmi praktické. Výsledkem je snazší a intuitivní otevírání!

Cereální tyčinky v polevě delikátní chuti

Proč jsme zvolili nové složení? Chtěli jsme zdravější a k přírodě šetrnou tyčinku, praktickou na přenos v brašně či hydratačním batohu. Proto jsme se rozhodli vyvinout nové složení. Naším cílem bylo: poskytnout přidanou hodnotu díky kvalitním výrobkům. A jelikož každý máme odlišné chutě, testovali jsme příchuti na 400 osobách! Výsledkem je tyčinka se zdravějším složení, bez palmového oleje a s vynikající chutí!

Několik tipů produktové manažerky a manažerky komunikace

Jedná se o tyčinku na nenáročné až středně náročné tréninky. Chtěli jsme výrobek určený na sport, který i dobře chutná. Protože si i při sportu můžete pochutnat! Tyčinka je vynikající před tréninkem, po jeho ukončení i jako chutná svačinka. Jedná se o tyčinku s polevou. Aby se nerozpouštěla v kapse, noste ji v brašně nebo v batohu. A na závěr? Zamilovala jsem si příchuť hořké čokolády s arašídy!

Původ výrobku a normy

„Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. Přísady postupně odstraňujeme. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Také se snažíme zjednodušit recepty a postupně se nám to daří.“Tyčinky jsou vyrobeny ve Španělsku.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g / 30 g (1 tyčinka). Energetická hodnota: 1887 kJ - 450 kcal | 566 kJ - 135 kcal. Tuky: 18 g | 5,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 9,4 g | 2,8 g, sacharidy: 65 g | 20 g, z toho cukry: 36 g | 11 g, vláknina: 2 g | 0,6 g, proteiny: 5,9 g | 1,8 g, sůl: 0,19 g | 0,06 g.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Tyčinka v čokoládové polevě. Skladujte na suchém a chladném místě.

Naše závazky

Testování výrobku Tato řada cereálních tyčinek byla vyvinuta v laboratořích značky Aptonia. 30 sportovců testovalo příchuti gelů. Pokud byla vybrána právě tato, je to proto, že si ji oblíbili.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi