Turistické pláštěnky dětské

Příroda nás překvapuje neustále, a může se stát, že na výlet vyrazíte za slunečného počasí, ale za pár hodin vás přepadne prudký liják. Dětské turistické pončo byste proto měli malému turistovi pořídit pro všechny případy. Ochrání před deštěm nejen vaše dítě, ale i jeho batoh. Nezabírá přitom příliš místa. Pro další ochranu před deštěm se doporučujeme podívat také na holinky nebo pláštěnky na batoh.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.7/5 podle 133 Hodnocení z webu a z prodejen

DĚTSKÁ TURISTICKÁ PLÁŠTĚNKA A PONČO

Děti milují být venku, ať už se jedná o hraní na zahradě, turistiku v horách, nebo procházku v parku. Avšak když začne pršet, mohou být rychle zmoklé a prochladnout. Turistická pláštěnka je ideální pro tyto situace, protože zajistí, že dítě zůstane v suchu a přitom nebude nijak omezované v dovádění. Dětské turistické pláštěnky a ponča jsou vyráběny z měkkého a pružného materiálu, který se dobře nosí. Navíc jsou vybaveny kapsami na drobné předměty.

Turistická pláštěnka nebo pončo by nemělo chybět v batůžku žádného dítěte. Nehodí se jen na výlety, ale také do školy nebo školky, kdyby dítko na cestě překvapil déšť. Pončo je dostatečně velké, aby zakrylo i dětský turistický batoh nebo školní aktovku a ochránilo před vlhkostí jejich obsah. Dětské pončo se snadno a rychle složí do kapsy.

NEPROMOKAVÉ DĚTSKÉ SVRCHNÍ OBLEČENÍ

Dětské pončo je skvělá záchrana v případě neočekávaného deště. Pokud ale vyrážíte už z domova s tím, že venku prší, doporučujeme vám dítěti obléknout nepromokavé svrchní oblečení. Kromě nepromokavé bundy jsou k dispozici také svrchní kalhoty, které jsou z lehkého materiálu, po němž voda v kapkách stéká. Dítě si je oblékne přes klasické kalhoty nebo džíny a v cíli si je sundá. To je skvělý tip například pro maminky, které své děti odvádějí do školky nebo družiny.

dárkovou kartou