Bumerangy pro praváky a leváky

Bumerangy jsou zajímavým a zábavným sportovním náčiním, které mohou být používány jak praváky, tak leváky. Ovšem existují určité rozdíly v konstrukci bumerangů pro praváky a leváky, které umožňují lepší ovládání a větší úspěšnost při hodu.

Zábava na pláž, zahradu nebo do parku. To vše je bumerang! S bumerangem se zabaví děti i dospělí. Prohlédněte si také nabídku létajících talířů.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
3.9/5 podle 144 Hodnocení z webu a z prodejen

Bumerangy pro praváky jsou vyrobeny tak, aby rotovaly vpravo, což je pro praváky přirozené. Tyto bumerangy jsou navrženy tak, aby byly těžší na pravé straně a lehčí na levé straně. Tímto způsobem se zvyšuje stability a úspěšnost hodu.

Bumerangy pro leváky jsou vyrobeny opačně, takže rotují vlevo, což je pro leváky přirozené. Tyto bumerangy jsou navrženy tak, aby byly těžší na levé straně a lehčí na pravé straně.

Existují také univerzální bumerangy, které jsou vhodné pro praváky i leváky, které jsou rovnoměrně rozložené po celé délce, což umožňuje stejnou stabilitu pro oba druhy hodu.

Při výběru bumerangu pro praváky nebo leváky je důležité zvážit svou úroveň zkušenosti a zvažovat jakou vzdálenost chceme dosáhnout při hodu. Pro začátečníky jsou vhodnější menší a lehčí bumerangy, pro pokročilé plnější a těžší bumerangy. Dále by měly být zvažovány klimatické podmínky, kde bude bumerang používán a materiál, z kterého je bumerang vyroben.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu