Longboard skate

Longboard je skateboard s delší deskou, kterou původně vyvinuli surfaři, aby mohli jízdu užít nejen na vlnách, ale i na silnicích. Longoboardy jsou navrhované pro mnoho disciplín jako je tanec, slalomy, freeriding či sjezdy. V této kategorii najdete jak kompletní longboardy, tak samostatné desky. Z naší nabídky objevte také cruisery.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 799 Kč -22%
1 399 Kč
*Od 9. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
2 899 Kč -24%
2 199 Kč
*Od 27. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
2 499 Kč -20%
1 999 Kč
*Od 26. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
Longboard Pintail 520 Gradiant
OXELO

Longboard Pintail 520 Gradiant

(15)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.7/5 podle 259 Hodnocení z webu a z prodejen

Katalog longboardů vhodný pro začátečníky i pokročilé

V Decathlon nabízí kompletní nabídku výrobků: cruisery a longboardy pro holky a kluky na ekologicky šetrnější pohyb po městě; surfboardy, které vám dodají pocit, jako když jedete na surfu; anebo longboardy navržené na dlouhé projížďky podél řeky či na jiných stezskách, na freestyle a dancing, na kterých si nacvičíte své nejlepší taneční kroky a triky, či freeridové longboardy na sjíždění i těch nejstrmějších kopců. Naši kolegové z týmu, sami milovníci skateboardingu, pro vás sepsali pár tipů, jak si vybrat longboardy, který bude pro vás jako dělaný. Jak vybrat longboard nebo cruiser.


Nový způsob pohybu po městě

Vyhněte se potížím souvisejícím s cestami autem a tím spojeným zácpám, nekonečnému hledání parkovacího místa – či dokonce s jízdou na elektrickém kole, které není zrovna skladné. Pohybujte se po městě novým způsobem – zažijte skvělý pocit z jízdy na cruiseru, díky níž se vyhnete semaforům i zácpám a po městě budete cestovat zábavným a ekologicky šetrnějším způsobem.


Extra technický danceboard

Skateboardingový tým Decathlonu vyvinul ve spolupráci s týmem snowboardů Decathlonu dance board z kompozitního dřeva a trojosého sklolaminátu s výztuhami z dvojosého sklolaminátu v nose a tailu. Epoxidové lepidlo mezi jednotlivými vrstvami dřeva zaručujte pružnost a skvělý přenos energie. Z tanečních kroků na desce a triků tak získáte maximum.


Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu