Rychleshnoucí ručníky

Rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna

Bezkonkurenční rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna k bazénu nebo i na pláž. Ručník absorbuje hodně vody a rychle schne. Z naší nabídky by vás mohly zaujmout také gumové pantofle a žabky.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
POMŮCKY
NA PLAVECKÝ TRÉNINK
Rada zde
Ručník z mikrovlákna velikost S 39 × 55 cm modrý
Ručník z mikrovlákna velikost S 39 × 55 cm modrý
49 Kč
Ručník z mikrovlákna s potiskem velikost XL
Ručník z mikrovlákna s potiskem velikost XL
379 Kč
Ručník z mikrovlákna na osušení vlasů modrý
Ručník z mikrovlákna na osušení vlasů modrý
119 Kč
Ručník z mikrovlákna velikost L světle zelený
Ručník z mikrovlákna velikost L světle zelený
199 Kč −25%
149 Kč
*Od 22. 5. 2021 až do vyčerpání zásob
NABAIJI

Ručník z mikrovlákna velikost L světle zelený

(23)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.7/5 podle 16553 Hodnocení z webu a z prodejen

Rychleschnoucí ručníky do bazénu - našli jste pro sebe ten pravý?

Co by nemělo chybět v tašce profesionálního ani amatérského plavce? pPlavky, žabky, plavecké brýle a samozřejmě nesmí chybět ručník. Určitě víte, že ne všechny ručníky splní vaše očekávání. Jeho vlastnosti a využití ovlivňují velikosti, zpracování a materiál. Ručník musí mít správnou velikost v závislosti na jeho zamýšleném použití. Pro běžné použití doporučujeme ručníky o rozměrech 80 x 130 cm. Ten by neměl chybět v tašce žádného plavce. Pro větší pohodlí se navíc vybavte ručníkem na vlasy, který vám umožní pečlivě zabalit a vysušit mokré vlasy. Zajímavým řešením je také kulatý ručník o průměru 60 cm.


Nejlepší volbou do bazénu je ručník z mikrovlákna. Tento materiál se vyznačuje vynikající absorbcí vlhkosti. Jedná se o rychleschnoucí ručník, který se promítá do pohodlí jeho užívání. Jeho velkou výhodou je měkkost, díky které je příjemný na dotek, ideální pro citlivou pokožku.


Oboustranné ručníky na nohy jsou vyrobeny z kombinace mikrovláken a polyestru. Tento materiál zajišťuje odolnost proti vodě a hydrofobními vlastnostmi - izoluje nohy od mokré podlahy.


Ručníky z mikrovlákna - spousta výhod a jedna nevýhoda

Tento typ ručníku je nepochybně nejlepším řešením pro milovníky plavání. Mezi jeho výhody patří vysoká savost, nízká hmotnost, rychlé schnutí, vysoká odolnost a skutečnost, že je příjemný na dotek. A jeho nevýhody? Stojí za to mít na paměti, že ručník z mikrovlákna neprohřívá tělo a proto není vhodný na opalování.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu