Vodotěsné přehrávače mp3 a sluchátka

Užijte si poslechu hudby opravdu u každého sportu. Voděodolná mp3 a sluchátka pro poslech hudby při plavání. Z naší nabídky by vás mohly zaujmout také rychleschnoucí ručníky.


Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
9 499 Kč -6%
8 890 Kč
*Od 24. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
4.1/5 podle 664 Hodnocení z webu a z prodejen

Plavecká sluchátka pro příjemnější a efektivnější trénink

Plavání je sport pro každého, zlepšuje kondici, motorickou koordinaci, efektivitu těla, ale má také dobrý účinek na klouby. Proto ho lze provozovat v každém věku. Existují plavecké doplňky, které vám umožní zlepšit kvalitu tréninku, zvýšit jeho efektivitu a také zpříjemnit čas strávený v bazénu. Jednou z takových pomůcek je například plavecká mp3 a sluchátka.


Plavecká sluchátka jsou pro ty, kteří rádi trénují s hudbou

Bez sluchátek nedáte ani ránu? Posloucháte hudbu v tramvaji, autobuse, při práci nebo při plnění svých povinností? Pak budete rádi když i během plavání budete moct poslouchat hudbu. Plavecká sluchátka jsou vhodná pro poslech hudby ve vodě. Vyznačují se mimořádnou těsností, jsou voděodolné, dokonale se přizpůsobí velikosti a tvaru uší díky vyměnitelným komponentům. Plavecká sluchátka jsou kompatibilní s většinou MP3 přehrávačů, které mají také vlastnosti, díky kterým jsou použitelné při plavání. obchodech Decathlon najdete voděodolnou elektroniku a také další příslušenství, jako je nabíjecí kabel nebo kabel pro přenos souborů.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu