Vodotěsné přehrávače mp3 a sluchátka

Užijte si poslechu hudby opravdu u každého sportu. Voděodolná mp3 a sluchátka pro poslech hudby při plavání. Z naší nabídky by vás mohly zaujmout také rychleschnoucí ručníky.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
9 499 Kč -15%
7 990 Kč
*Od 8. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
109 Kč
USB kabel MP3 Swimmusic 100
NABAIJI

USB kabel MP3 Swimmusic 100

(6)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
3.8/5 podle 301 Hodnocení z webu a z prodejen

PLAVECKÁ SLUCHÁTKA PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ TRÉNINK

Plavání je sport pro každého, zlepšuje kondici, koordinaci pohybů, výkonnost, ale má také dobrý vliv na klouby. Proto ho lze provozovat v každém věku. Existují plavecké doplňky, které vám umožní zlepšit kvalitu tréninku, zvýšit jeho efektivitu a také zpříjemnit čas strávený v bazénu. Jednou z takových pomůcek jsou například plavecká mp3 a sluchátka.

PLAVECKÁ SLUCHÁTKA JSOU PRO TY, KTEŘÍ RÁDI TRÉNUJÍ S HUDBOU

Bez sluchátek nedáte ani ránu? Posloucháte hudbu v tramvaji, autobuse, při práci nebo při plnění svých povinností? Pak budete rádi když i během plavání budete moct poslouchat hudbu. Plavecká sluchátka jsou vhodná pro poslech hudby ve vodě. Vyznačují se mimořádnou těsností, jsou voděodolná, dokonale se přizpůsobí velikosti a tvaru uší díky vyměnitelným komponentům. Plavecká sluchátka jsou kompatibilní s většinou MP3 přehrávačů, které mají také vlastnosti, díky kterým jsou použitelné i při plavání. V Decathlonu najdete voděodolnou elektroniku a také další příslušenství, jako je nabíjecí kabel nebo kabel na přenos souborů.

2JAK NASADIT PONORNÝ MP3 PŘEHRÁVAČ?

Pravdou je, že nutnost zastavit se, abyste si sluchátka při plavání nasadili zpět, protože vám každou chvíli vypadávají z uší, je otrava. Proto je praktické vždy nosit čepici přes okraj sluchátek, abyste zlepšili držení v uších. Pro správnou velikost a držení sluchátek doporučujeme, abyste si před prvním tréninkem vyzkoušeli různá sluchátka a vybrali si tak ideální model pro vás. Vložte si sluchátka do ucha, otočte jimi a najděte dokonalou polohu! Vyhněte se velkým nárazům, abyste příliš nezměnili počáteční nastavení.

NÁVOD K POUŽITÍ A JAK NABÍJET MŮJ MP3 PŘEHRÁVAČ NABAIJI

Používání hudebního přehrávače Nabaiji je velmi jednoduché. Má klasické i náhodné přehrávání, takže můžete měnit seznamy skladeb jak se vám zlíbí. Nezapomeňte, že vodotěsná mp3 má způsob zabezpečení baterie a vypne se, pokud zjistí, že jste nebyli 3 minuty aktivní, takže vám zaručujeme, že baterie vydrží co nejdéle! A pokud vám dojde baterie, nezoufejte, nabíjení přehrávače je velmi snadné. Doporučujeme nabíjet mp3 přehrávač alespoň každé 3 měsíce, abyste zajistili dobrou výdrž baterie. Výdrž baterie je přibližně 10 hodin a lze ji dobít přes USB. Je také kompatibilní s PC a MAC!

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu