Lyžařské helmy pro dospělé

Lyžařské helmy pro dospělé

Lyžařské helmy jsou tu pro všechny, kteří myslí na své zdraví a bezpečnost. V nabídce nechybí ani lyžařské přilby se zorníkem. Pro malé lyžaře a snowboardisty máme také dětské lyžařské helmy.

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry 1
Filtrovat podle cen
JAK VYBRAT LYŽAŘSKOU
HELMU
Rada zde
4.8/5 podle 5 Hodnocení z webu a z prodejen

Lyžařská helma pro dospělé

Helma na lyže je nejdůležitějším ochranným prvkem na lyžování. Nezáleží na tom, jestli s lyžováním teprve začínáte, nebo se na sjezdovkách proháníte už řadu let. Veškeré lyžařské přilby z naší nabídky splňují normu EN 1077-B a vybrané modely splňují také normu EN 1077-A. Pří výběru přilby na lyže doporučujeme mít změřený obvod hlavy a pokud možno vybírat přilbu společně s lyžařskými brýlemi, aby jste měli jistotu, že vše bude sedět.


Lyžařské helma s hledím

Lyžařské přilby s hledím, někdy také označované jako lyžařské helmy se štítem nebo visorem jsou v poslední době velkým trendem. Jedná se o helmu s integrovanými brýlemi a plné tak funkci 2v1. Jsou oblíbené hlavně pro svojí praktičnost a možnost lyžování s dioptrickými brýlemi větších rozměrů.


Dámské lyžařské helmy

Dámy, které myslí na svojí bezpečnost, jistě ocení i hřejivé vlastnosti přileb na lyže.


Pánská lyžařská přilba

Pánové budou rádi za možnost odvětrávání a nastavitelné průduchy. Díky nim mohou regulovat proudění vzduchu pod přilbou.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu