Koloběžky pro děti, doplňky a příslušenství

Vyberte si z naší široké nabídky dětských koloběžek. Máme pro vás koloběžky pro děti od těch nejmenších až po koloběžky pro budoucí šampiony. Dětská koloběžka udělá radost opravdu každému dítěti a dokáže být skvělým parťákem také na kratší procházky.
Svému svěřenci nezapomeňte také pořídit dětskou helmu na koloběžku.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 799 Kč -16%
1 499 Kč
*Od 24. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
DĚTSKÁ KOLOBĚŽKA EXPERT LIGHT MODRÁ
GLOBBER

DĚTSKÁ KOLOBĚŽKA EXPERT LIGHT MODRÁ

(34)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
NOVINKA
1 799 Kč
4.6/5 podle 10360 Hodnocení z webu a z prodejen

Koloběžky pro děti

Svět dětských koloběžek

Chlapecká koloběžka, dívčí koloběžka či koloběžka pro teenagery. Sportovní obchod Decathlon má pro vás širokou škálu modelů, ve které najdete tu správnou koloběžku pro děti i vy. Od dětských koloběžek přes freestylové koloběžky až po odpružené koloběžky do města.


Dětská Koloběžka musí odpovídat věku, váze i tělesné stavbě dítěte, aby zaručovala hladkou jízdu. Při výběru dětské koloběžky se proto řiďte technickými parametry. Mezi ně patří ABEC. Jedná se o normu udávající jakou kvalitu ložisek dětská koloběžka má. Čím je číslo nižší, tím je dětská koloběžka pomalejší. Pro začátečníky je lepší zvolit dětskou koloběžku s nižší hodnotu (ABEC 1), aby děti nenabíraly příliš vysokou rychlost, a lépe se tak naučili držet rovnováhu. Dále mezi ně patří kolečka. Jejich tvrdost a průměr se liší podle toho, zda je dána přednost pohodlí, či odolnost. Vliv na jízdu má i počet koleček a jejich rozmístění. K dostání jsou klasické dětské koloběžky s kolečky v řadě i modely s jiným uspořádáním (např. do trojúhelníku). Dále sem patří deska. Jde o plochu, na které se při jízdě stojí. Její šířka se liší model od modelu, aby se začátečníkům lépe držela rovnováha. Dívejte se také na hlavové složení. Jedná se o tu část, která umožňuje koloběžku ovládat. Řídítka by měla být výškově nastavitelná. Konečně věnujte pozornost brzdovému systému. Brzda se může nacházet nad zadním kolečkem, nebo ji lze aktivovat páčkou na řídítkách.


Koloběžky pro děti jsou v Decathlonu k dispozici v modelech dostupných dle věku dítěte rozdělené na koloběžky pro děti od 2 do 4 let, kde takové dětské koloběžky disponují zaoblenými tvary a třemi kolečky pro bezpečnou jízdu a seznámení se dítěte s koloběžkou. Pro děti ve věku od 3 do 5 let a děti ve věku od 4 do 6 let je nabídka dětských koloběžek doplněna o středně pokročilé modely. Pro děti od 6 do 9 let nabízíme dětské koloběžky s dvěma koly, takové dětské koloběžky jsou pro děti vysoké od 1,10 m až 1,50 m. Nabídka dětských koloběžek pro teenagery a dospívající obsahuje modely navržené pro nezávislé cestování dětmi ve věku 9-14 let.


Dětská koloběžka - funkce

Koloběžka pro děti plní různé funkce, které ocení rodiče i samotné děti. Například tříkolové modely dětských koloběžek jsou zaměřeny na instinktivní ovladatelnost a stabilitu. S rostoucím věkem dítěte se preference mění, a proto konstrukce takové dětské koloběžky s dvěma koly umožňuje rychlejší jízdu a v rámci své praktičnosti a skladnosti je vhodná také do města. Některé modely nejsou pouze klasickou dětskou koloběžkou. Například dětská koloběžka vybavená brzdami, které lze ovládat nohou na zadním kole nebo na řidítkách je vhodnou volbou pro dospívající jezdce. V Decathlon nabídce naleznete také koloběžky se stojany pro parkování. Pro starší děti, které koloběžku využívají jako prostředek k cestování na volnočasové aktivity Decathlon přidal do nabídky také dětské koloběžky disponujícími předním odpružením, jehož úkolem absorpce otřesů ze silnice. Tímto se tyto dětské koloběžky stávají ideálním řešením pro teenagery.


Najdi svůj styl

Široká škála barev dětských koloběžek umožňuje rozlišovat dívčí koloběžku od koloběžky chlapecké. V nabídce dětských koloběžek je možnost měnit barevný kryt, děti si tak mohou vybrat svou oblíbenou barvu.


Decathlon Oxelo

Dětské koloběžky, kolečkové brusle a skateboarding, sportovní aktivity na každý den.Najděte svůj styl: Kolečkové brusle | Koloběžky | Skateboard | Inline hokej


Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu