Kempingové vařiče a kartuše

Pokud vyrážíte na dovolenou pod stan, jedete na výlet obytným autem, nebo cestujete na těžko po horách, budete si potřebovat zajistit chutné a výživné jídlo. Podle toho, na jaký typ dovolené se chystáte, je nutné vybírat i odpovídající vybavení na vaření. Při dlouhých dovolených strávených na jednom místě oceníte velký výkonný kempingový vařič se dvěma plotýnkami, na výletě s krosnou se vám zase bude hodit lehký kompaktní skládací plynový vařič s integrovaným zapalováním. Ke každému vařiči je nutné pořídit kompatibilní kartuši nebo odpovídající palivo. Abyste si mohli bez problémů uvařit, doporučujeme vám vybrat z nabídky ešusů a ostatního vybavení na vaření.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skupina přátel nad vařičem v přírodě.
VAŘENÍ V PŘÍRODĚ Asi to znáte: vyrazíte na parádní výlet, obdivujete krásy přírody, ale pak se dostaví hlad. Sice máte svačinu, ale...
99 Kč
69 Kč
129 Kč
560,87 Kč/KG
229 Kč
508,89 Kč/KG
129 Kč
560,87 Kč/KG
89 Kč
404,55 Kč/KG
Plynová kartuše butan 220 g
QUECHUA

Plynová kartuše butan 220 g

(50)
Tento produkt je k dispozici pouze na prodejně.
89 Kč
404,55 Kč/KG
2ND LIFE
1 299 Kč -7%
1 199 Kč
*Od 21. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
1 399 Kč -28%
999 Kč
*Od 21. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 3218 Hodnocení z webu a z prodejen
Kempingové vařiče je možné využít na dovolené pod stanem, v kuchyňce v obytném autě, na chatě, nebo třeba při přípravě občerstvení na různých zahradních akcích. Outdoorové vařiče je možné podle toho, kde je budete používat, rozdělit na kempingové a turistické, nebo také trekové.

KEMPINGOVÉ VAŘIČE

Kempingové vařiče jsou velké, stabilní, mají větší hořáky a často i více plotýnek. Díky tomu je možné je používat i v kombinaci se standardním kuchyňským vybavením. Kempingové vařiče v naší nabídce jsou kompatibilní s malými plynovými kartušemi různých značek. V případě potřeby je možné dokoupit hadičky a redukce, díky nimž lze některé vařiče připojit k velké plynové bombě.

TURISTICKÉ VAŘIČE

Skladný a lehký trekingový vařič oceníte hlavně v případě, že si všechno své vybavení musíte přenášet na zádech nebo převážet v brašnách na kole. Většina našich trekových vařičů je vybavena integrovaným zapalováním Piezo, díky němuž nemusíte hledat zapalovač a uvařit si kdykoliv a kdekoliv. Existují různé typy vařičů, které jsou kompatibilní se šroubovacími a propichovacími plynovými kartušemi. V nabídce máme i vařič na tuhý líh, který se perfektně hodí na dlouhé cesty a horské expedice.

LIHOVÉ VAŘIČE

Vařiče na tuhý líh jsou malé, skladné a velmi jednoduše se používají. Jsou vhodné obzvláště při expedicích a výletech v odlehlých místech nebo ve velmi nízkých teplotách.

VAŘIČE NA DŘEVO

Do kempu nebo na zahradu si můžete pořídit také kotlíkový nebo skládací vařič na dřevo. Kotlíkový vařič na dřevo se snadno používá a díky dvojitému spalování je velmi efektivní a produkuje minimální množství kouře. Můžete tak snadno a rychle připravit pokrmy a nebo vytvořit kouzelnou atmosféru táborového ohně.

dárkovou kartou