Cihličky a bloky na jógu

Jóga blok je nepostradatelným doplňkem nejen pro začátečníky. Díky jógovému bloku budete moci postupně zvětšovat rozsah jógových pozic, případně si blok můžete vložit pod hlavu nebo pod bedra při závěrečné relaxaci. Nezapomeňte si jej proto připravit k vaší jógamatce.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
4.7/5 podle 2027 Hodnocení z webu a z prodejen

Bloky na jógu pro správnou efektivitu cvičení

Jógabloky jsou určeny pro cviky, které vyžadují výrazné potažení. Zejména zpočátku mohou nastat problémy s některými pozicemi kvůli nedostatečnému protažení těla, což ale díky pravidelným trénninkům můžete změnit. Bloky na jógu jsou nejdůležitějším a často nhejpoužívanějším doplňkem. Usnadňují cvičení a zvyšují bezpečnost při cvičení. Používejte tento doplněk s tím, že vám pomůže k flexibilnějšímu tělu. Díky němu budete provádět i náročnější cviky přesněji a všech cvicích budete cítit větší sebevědomí a lehkost. Také si lépe budete uvědomovat vaše tělo a zvyšovat jeho možnosti.


Jak nejlépe využít bloky na jógu

Bloky na jógu jsou nenahraditelné, když se učíte nové pozice. Bloky na jógu slouží jako podpora v pozicích a to jak v sedě, ve stoje nebo v leže nebo při otáčení. Blok můžete použití v jakékoli úrovni. Používají je jak začátečníci, tak zkušení jogíni. Nejen, že usnadujňují cvičení, ale také pomáhají předcházet zranění, která jsou často následkem špatného držení těla. Bloky na jógu jsou velmi šikovné, nezabírají mnoho místa a jsou relativně lehké, takže pro ně jistě najdete místo ve své tašce na trénink.


Typy bloků na jógu

Bloky jsou vyrobeny z různých materiálů, což ovlivňuje jejich jejich živostnost, cenu, hmotnost a pohodlí při používání. *Pěnové bloky jsou nejlehčí. Vyznačují se vysokou odolností proti deformaci a zachovávají si stejnou tvrdost i při častém používání. Jsou vyrobeny z plastu, což výrobcům umožňuje širokou škálu barev. Alternativou je blok vyrobený z korku, jeho povrch je příjemný na dotek a jeho hustota je 300 kg/m3, což zajišťuje vaší dobrou stabilitu. Tento produkt je vyrobený ekologicky, což dokonale zapadá do konceptu jak Decathlonu, tak jógy, kdy je důležitá dokonalá souhra člověka s přírodou. Nejtěžší alternativa jógových kostek jsou dřevěné kostky, které velmi často najdete ve vybavení fitness.Chcete zjistit, o kolik je pohodlnější cvičit s blokem? V obchodě Decathlon určitě najdete bloky na jógu, které vám padnou do oka. Podívejte se také na nabídku jógamatek Decathlon.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu