Dámské cyklistické kraťasy

Dámské cyklistické kraťasy jsou vyrobeny z technických tkanin, které nabízejí prodyšnost a odvod vlhkosti. Můžete si vybrat z různých délek, střihů a barev přizpůsobeným dámským potřebám. Nabízíme cyklistické kraťasy jak do města, tak na horské kolo.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
249 Kč
4.4/5 podle 3440 Hodnocení z webu a z prodejen

CYKLISTICKÉ ŠORTKY PRO ŽENY

Naše nabídka dámských cyklistických kraťasů je rozsáhlá, najdete v ní vše od prodyšných, lehce polstrovaných horských kraťasů až po rychleschnoucí šortky s náprsenkou do každého počasí. Ať už je počasí jakékoliv, s naší kombinací technologií, kvality a jedinečného designu budete připraveny na vybranou výzvu. Naše nabídka šortek vás nezklame. Pokud konkrétně hledáte například černé cyklistické kraťasy, použijte naše filtry a snadno si vyberte mezi druhy, které máme v této barvě. Ale možná jsou vám bližší bílé cyklistické kraťasy? Nebo potřebujete kompletní cyklistickou výbavu pro své další dobrodružství? Ať už hledáte cokoliv, v Decathlonu pro vás máme dámské cyklistické oblečení.

CYKLISTICKÉ ŠORTKY S VYCPÁVKAMI

Nedá se nic dělat, většina z nás potřebuje při dlouhých jízdách na kole nebo intenzivních hodinách spinningu trochu vycpávky. Proč tedy nejezdit v pohodlí s některými z nejlepších dostupných inovací v oblasti polstrovaných šortek. Naše mimořádně pohodlné odolné šortky jsou k dispozici jsou s různými úrovněmi polstrování, které vyhoví vašim specifickým požadavkům. Pokud nechcete, aby vaše vycpané šortky byly tolik nápadné, doporučujeme spodní šortky. Pokud se chystáte na intenzivní vyjížďku, naše šortky s náprsenkou a nohavičkou jistě udrží vše na svém místě po celou dobu jízdy.

Několik dalších prvků, které je třeba zvážit při výběru cyklistických kraťasů, je, zda potřebujete kapsu na telefon. boční kapsy možná nejsou pro během jízdy, ale před a po ní může být kapsa užitečným doplňkem vašeho oblečení. Pokud je pravděpodobné, že během svého dalšího dobrodružství budete potřebovat někde bezpečně uložit telefon, jsou šortky se zajištěnou kapsou v pase skvělým nápadem.

Nepotřebujete právě cyklistické oblečení? Podívejte se na naše pánské cyklistické boty nebo dámské cyklistické boty, které doplní vaši výbavu.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu