GPS cyklo computery

Zajímá vás, kolik toho zvládnete na kole ujet? Vyberte si z naší nabídky tachometrů a GPS cyklopočítačů. V nabídce najdete bezdrátový tachometr na kolo a také cyklopočítač s GPS navigací. V případě, že používáte pro informace o jízdě mobilní telefon, máme pro vás držáky na mobil na kolo.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.5/5 podle 503 Hodnocení z webu a z prodejen

CYKLOPOČÍTAČE s GPS

Tachometr, cyklopočítač, nebo cyklocomputer je elektronické zařízení, které slouží ke sledování dat související s cyklistickým výkonem. Cyklocomputer se obvykle používá k měření dat, jako je rychlost, vzdálenost, čas a někdy i srdeční frekvence a kadence. Některé cyklopočítače jsou také vybaveny technologií GPS, která umožňuje sledovat trasu, a poskytuje údaje o poloze. U pokročilejších modelů je možné plánovat trasy, synchronizovat je s dalšími zařízeními a aplikacemi určenými k sledování výkonů.

GPS

GPS je zkratka pro Global Positioning System. Je to síť satelitů, které obíhají kolem Země a poskytují informace o poloze a načasování přijímačům GPS, jako jsou ty, které se nacházejí v chytrých telefonech, navigačních systémech automobilů a cyklocomputerů. Přijímač GPS funguje tak, že detekuje signály z více satelitů a pomocí triangulace určuje svou přesnou polohu na zemském povrchu. Přijímače GPS mohou také vypočítat rychlost, směr a další informace na základě pohybu přijímače. Při výběru cyklopočítače se zaměřte na výběr zařízení s vysokou přesností GPS. To zajistí, že přístroj dokáže přesně sledovat jízdu a poskytovat přesné údaje o trase, ujeté vzdálenosti a rychlosti jízdy.

dárkovou kartou