Cyklo nářadí a stojany

I když nejste servisní technik a pojmy jako „bowden“, nebo „pastorek“ vám nic neříkají, je dobré mít u sebe na vyjížďce vždy alespoň lepení a náhradní duši. Hodit se může také montpáka a základní sada nářadí. Nejen na drobné opravy, ale i třeba na nastavení výšky sedla, se vám může hodit imbusový klíč, nebo třeba šroubovák. Ideálním řešením pro ušetření místa na cestách jsou multitooly, díky kterým máte nejnutnější nástroje vždy po ruce. Pokud si doma vybavujete dílnu, oceníte nabídku nejrůznějšího nářadí, od měrky na řetěz, až po montážní stojan.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
media description
Jak správně čistit kolo
99 Kč
Multiklíč 100 na seřízení kola
DECATHLON

Multiklíč 100 na seřízení kola

(372)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
379 Kč
Bič na kazety – stahovák
DECATHLON

Bič na kazety – stahovák

(123)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
1 299 Kč
Montážní stojan na kolo 500
DECATHLON

Montážní stojan na kolo 500

(299)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 4329 Hodnocení z webu a z prodejen

Cyklo nářadí a stojany

Každý cyklista ví, že kolo vyžaduje pravidelnou péči. Je velmi důležité pravidelně kontrolovat jednotlivé součástky a udržovat je. Jen tak si budete moct naplno užívat pohodlnou jízdu a kolo vám bude dlouho sloužit. Ať už potřebujete nějakou součástku vyměnit nebo opravit, s naším nářadím si poradíte s jakýmkoliv problémem. V nabídce máme multiklíče na seřízení kola, montpáky, ale i kufříky s nářadím na menší opravy kola a další potřebné nástroje. Součástí naší nabídky je i montážní stojan, který vám usnadní údržbu kola uvnitř i venku. Stojany jsou velmi praktické a stabilní a umožňují nastavení výšky. V případě, že stojan zrovna nepoužíváte, můžete jej snadno složit.

NÁŘADÍ NA KOLO

Pokud doma vybavujete dílnu, nebo doplňujete svůj montážní kufřík, máme pro vás širokou škálu nejrůznějšího vybavení. Vyberte si z nabídky kufrů sestavených z předvybraných kusů nářadí, nebo si doplňte svou stávající výbavu jednotlivými nástroji a náhradními komponenty.
Až už potřebujete sadu imbusových klíčů, stahovák klik, kleště na lanka a bowdeny, nebo třeba nýtovač řetězu, neodejdete s prázdnou. Abyste svému kolu poskytli tu nejlepší péči, nezapomeňte si pořídit i kousky ze širokého sortimentu nejrůznějších čistících a odmašťovacích přípravků, lepidel a dalších doplňků.

MULTIFUNKČNÍ NÁSTROJE

Multifunkční nástroje, multiklíče, nebo také multitooly, jsou ideálním řešením v případě, že v průběhu vyjížďky potřebujete provést drobnou opravu, nebo úpravu svého vybavení. Ať už potřebujete dotáhnout pedál, vycentrovat kolo, nebo jen snížit sedlo, multiklíč vám vždy bude skvělým pomocníkem. Součástí multifunkčních nástrojů jsou imbusové klíče různých velikostí, různé druhy šroubováků, ale i centrovací klíče, nebo třeba rozpínáky řetězu. Všechny nástroje jsou uskladněné v jednom kompaktním obalu, jehož jsou většinou součástí, takže nehrozí, že by se jednotlivé kusy zatoulaly.

JAK VYBRAT NÁŘADÍ NA KOLO?

Každý cyklista má jiné potřeby a schopnosti. Někteří jezdci své kolo raději svěří do péče odborníkům, jiní mají doma profesionálně vybavené dílny a vybavení lepší, než v leckterém cykloservisu. Ať už patříte k té či oné skupině, je několik základních položek, které by vám doma, a nebo v brašně na kole, neměly chybět. Při pořizování základní výbavy nešlápnete vedle, koupíte-li si sadu lepení, montpáky a základní multitool. A to i v případě, že s nimi zpočátku nebudete umět pracovat. Na frekventovaných cyklostezkách se vždy najde zkušený cyklista, který vám se zalepením prasklé duše, nebo s nahozením spadlého řetězu, pomůže.Pokud vybavujete dílnu nebo kufr s nářadím, záleží na individuálních potřebách a velikosti prostoru, který máte. Dílna nebo cykloservis se dají vybavovat do nekonečna, přesně podle vašich představ a tužeb.

dárkovou kartou