Dětské sedačky na kolo a vozíky za kolo

Chcete zasvětit své děti do cyklistiky již od útlého věku? Vezměte je s sebou na výlet v dětské sedačce na kolo. Kromě dětské sedačky na nosič nebo rám máme pro vás v nabídce přední dětské sedačky na kolo.
Velice populární jsou také vozíky za kolo pro děti, kde si mohou vaši budoucí cyklisté i pěkně zdřímnout, zatímco vy budete usilovně šlapat.
Pro zvýšení bezpečnosti, zvlášť když vezete to nejcennější, doporučujeme zavítat do naší kategorie odrazky, zvonky na kolo a reflexní doplňky.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
3 499 Kč
Vozík za kolo pro psa ADD ONE
BIKE ORIGINAL

Vozík za kolo pro psa ADD ONE

(1)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
289 Kč
Podnožky s popruhy Polisport Guppy šedé
POLISPORT

Podnožky s popruhy Polisport Guppy šedé

Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.1/5 podle 732 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK NA KOLE PŘEVÁŽET DÍTĚ?

Vyrazit s dítětem na rodinnou túru, nedělní projížďku či s ním každodenně jezdit po městě nelze jen tak. Pečlivě vybrat dětskou sedačku znamená dbát na bezpečí a pohodlí nejen dítěte, ale i cyklisty.
V sedačce uchycené vpředu, či vzadu na kole můžete převážet děti starší 9 měsíců. Ať si vyberete jakýkoli model, všechny sedačky splňují normy, které zaručují jejich spolehlivost.
Dětské sedačky se uchycují buďto na rám kola pomocí speciálního držáku, anebo na nosič s nosností 25 kg. Nezapomeňte proto ověřit kompatibilitu sedačky s kolem. Pro vyšší pohodlí lze některé sedačky sklopit, aby se dítěti pohodlně spalo.
Existují také sedačky, které se uchycují na přední část kola, dítě tak můžete mít neustále pod dohledem. Oproti sedačkám na zadní část kola však nabízejí užší výškové a váhové rozmezí.Nezapomeňte také na povinné vybavení – cyklistickou přilbu jak pro dítě, tak pro vás.

dárkovou kartou