Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - BIO ENERGETICKÝ GEL 4 KS APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - BIO ENERGETICKÝ GEL 4 KS APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - BIO ENERGETICKÝ GEL 4 KS APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - BIO ENERGETICKÝ GEL 4 KS APTONIA
Kód : 965851
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TYČINKY, GELY PO VÝKONU

Bio energetický gel jablečný a citrónový 4 kusy APTONIA

APTONIA
4.2/5
4.2/5
Decathlon
Ovocný gel je určený na dodání energie při sportování do 3 hodin. Bio energetický ovocný gel je určený pro doplnění energie při trénincích a závodech do 3 hodin.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota Dodá 83 kcal.
Antioxidační vlastnosti Vitamín C chrání buňky před oxidativním stresem.
Snadné použití Struktura umožňuje snadnou konzumaci při sportu.

Technický popis

Minimalistický a bio gel!

Ve všech procesech své výroby je gel certifikován označením Ecocert® (pro nás) a Certisys® (pro našeho španělského dodavatele). Koncept produktu je zcela nový, ale my doufáme, že si jej zamilujete.
Bio energy fruit se nachází na půl cesty mezi gelem a pyré. „Chtěli jsme vytvořit co nejvíce přírodní gel, který se co nejvíce přiblíží k pyré,“ vysvětluje Juliette, produktová inženýrka. Navíc obsahuje pouze 5 ingrediencí!

Proč se může chuť výrobku mírně lišit?

Nejenom chuť a preference se mění člověk od člověka, často se chuti výrobku mění i v závislosti na ročním období! Jedná se o lehkou změnu, chuť je stále vynikající a výrobek zůstává účinný!
Výrobek je zcela přírodní a obsahuje pouze 5 ingrediencí, změna chuti je tedy znát: „v závislosti na ročním období se mění odrůdy jablek i jejich kyselost, Ale to je u bio výrobků běžné,“ říká produktová inženýrka Juliette.

Pro koho je určený gel Bio Energy?

Pokud jste se před sportem řádně nasnídali, je tento gel pro vás ideální na tréninky a závody do 3 hodin. "Na druhou stranu, pokud jste snídani příliš nedali, doporučujeme gel doplnit o další doplněk stravy z nabídky, například o bio tyčinku se semínky!" vysvětluje produktový manažer Wim. Pokud jde o přínos cukrů, Bio energy fruit obsahuje 39 g, pyré 24 g a běžný gel 70 g.

Pečlivý vývoj výrobku

Dobře víme, že bez práce nejsou koláče a že poctivá práce bývá odměněna, proto jsme tento gel vyvíjeli docela dlouho. Ze začátku testujícím připadal příliš kyselý, proto jsme do něj přidali esenciální citrónový olej. A jaký byl výsledek? Dobře vyvážená kyselost a lahodná chuť!

K čemu slouží jednotlivé přísady?

Jablka dodávají chuť, konzistenci, energii a také jsou základem tohoto gelu Energy fruit.
Řepný cukr je lahodný a je zdrojem energie.
Koncentrovaná citrónová šťáva (1 %) a citrónový esenciální olej neutralizují kyselost jablek- A výtažek z aceroly je naším oblíbeným zdrojem vitamínu C!

Chytrý uzávěr

Ne každý dokáže řídit kolo jen jednou rukou, či při běhu držet gel oběma rukama, proto jsme jej vybavili drážkovaným náustkem.
A co náustek G-easy, který je na gelech G-easy? Ten je s gelem energy fruit kompatibilní. Můžete jej tak snadno konzumovat a nebát se, že vám vyteče do kapsy! Praktické, ne?

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g / 50 g (1 porce). Energetická hodnota: 166 kcal - 707 kJ | 83 kcal - 354 kJ. Tuky: < 0,8 g | < 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: < 0,01 g | < 0,01 g, sacharidy: 41,6 g | 21 g, z toho cukry: 39,1 g | 20 g, proteiny: < 0,5 g | < 0,5 g, sůl: <0,01 g | <0,01 g vitamín C: 24,0 mg (30 %)* | 12,0 mg (15 %)* *% doporučené denní dávky.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Bio a bezlepkový gel po otevření ihned spotřebujte a skladujte na suchém a tmavém místě.

Naše závazky

Schváleno Tento gel/pyré si oblíbili všichni testující: cyklisté, triatlonisté, běžci, trailoví běžci a další.
Testování výrobku Tento výrobek v reálných podmínkách testoval vzorek sportovců. Co si oblíbili? Schopnost dodat energii, vynikající jablečnou chuť, žádnou nepříjemnou pachuť, kterou se vyznačují některé gely, a snadnou konzumaci!

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi