Ověřte si
VYSTAVENÉ STANY
V SHOWROOMECH na našich prodejnách

Váháte při výběru toho správného stanu? Prohlédněte si ho v některém z našich showroomů. Kde jsou jednotlivé stany vystavené si můžete ověřit ve filtru níže.

V showroomech naleznete široký výběr stanů různých konstrukcí i velikostí - od menších stanů pro jednu nebo dvě osoby, ale hlavně velké rodinné stany. Můžete si je nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet a porovnat jejich funkce a vlastnosti. Showroomy jsou vám volně přístupné, abyste se v nich mohli v klidu procházet. Stany jsou pro vás otevřené, takže můžete vstoupit dovnitř a prozkoumat jejich uspořádání. Bude tak pro vás snadnější přijít na to, zda stan splňuje vaše požadavky.

Protože má každý obchod k dispozici jinou výstavní plochu, velikost showroomu a vystavené stany se na jednotlivých prodejnách Decathlon liší. Může se také stát, že vystavené modely se během sezóny změní i v rámci jednoho showroomu.

Pokud nenajdete vystavený konkrétní model stanu nebo máte jakékoli otázky, neváhejte se obrátit na naše prodavače z oddělení turistiky. Ti jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s výběrem nejen stanu, ale také dalšího turistického či kempovacího vybavení, které budete na svá dobrodružství potřebovat. Nebojte se jich zeptat ani na věci týkající se technologií, montáže, opravy nebo péče o stan - naše týmy procházejí před začátkem sezóny teoretickým i praktickým školením, aby vám byli schopni kvalitně poradit. Problém pro ně tedy není ani naučit vás skládat samorozkládací stany 2Seconds.